Baba bez bolca dostaje pierdo...ca?

Szanuję tych którzy myślą jak ja :sweat_smile:

Ale Ty sam myślisz w sposób szalenie niekonsekwentny.
Jeszcze wczoraj stawałeś w obronie Michała Sz. - osoby o niebinarnej orientacji seksualnej i nie miałeś nic przeciwko, że naukowcy z grona Gender Studies takową orientację określili, a środowiska LGBT murem popierają takową nomenklaturę. Dziś tych same osoby, które mniej więcej w tym samym czasie określiły również orientację aseksulaną, która również jest zaliczana do całego kolorowego jarmarku środowisk LGBT, uważasz za głupich.
Z jakiego zaścianka homofobicznych uprzedzeń Ty wypełzłeś?? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dziwne że aseksualni kwalifikują sie do LGBT. Można kochać inaczej ale kto nie kocha nikogo normalny nie jest.

Ja nie bronie Margot. Moje pytania celowo są prowokacyjne. Ten człowiek niszczył policyjne mienie. Miał też kogoś pobić. Niech odsiedzi.
Nie popieram jedynie karania za flagi i przesłuchań rodem z komuny.
Dla mnie lgbt to ludzie. Jeżeli chcemy stać w jednym rzędzie obok niemca, francuza czy Szweda to powinniśmy te sprawy uporządkować. By nie było takich akcji jak wczoraj gdzie nad jakimś jeziorem 2 laski zostały napadnięte przez “patriotów” za różowe włosy.

Brak seksu w zakonach? Buahahaha!!!

A teraz poważnie, bo temat nie do żartów. Otóż po czym archeolodzy poznają i to w całej Europie, że niegdyś w danem miejscu stał klasztor żeński? Po szkielecikach niemowląt.

Zresztą w tych, co jeszcze stoją i są czynne, też można się dokopać. Niech im Bóg wybaczy i nie archeologów mam na myśli.

6 polubień

Aseksualni tez kochaja - siebie.

Teraz to możesz się na wszystkie sposoby tłumaczyć, ale w przyszłości przyjdzie Ci za te słowa przepraszać, jak Hollywoodzkim gwiazdom za seksizm i rasizm ich dziadków!! :smile:

A to ja też :sunglasses::hibiscus::rainbow:

1 polubienie

Nie przeproszę. Aseksualizm to egoizm. Narcyzm. Jakiś pociąg musi być. Przynajmniej do kolei :sweat_smile:

Nie tak!
Kobieta która jęczy w nocy, nie warczy w dzień.

4 polubienia

Wiem coś o tem, bo praktycznie zwalczałem potencjalne warczenie, aż mnie żyły na skronie wyłaziły i kolki dostawałem. Ale i to tak lepsze od wzmiankowanego warkotu… :innocent:

3 polubienia

Hahahaha :grin:

2 polubienia

Koleżanko @humoreska powracając do temata, to z mojego własnego doświadczenia wspomnę, że w moich dwóch związkach było tak, że gdy raz czy drugi zabrakło tego bolca z mojej strony, to jeszcze uszło, ale za trzecim razem, to miałem przerąbane. Nie wiem, jak inni, ale ja wolałem do trzeciego bezbolcowego razu nie dopuszczać… :innocent:

2 polubienia

W związkach stałych to zupełnie bajka;-), ja pisałam z punktu widzenia singla. Choć każdy ma inne potrzeby… i jeśli nie są one zrealizowane to może i człowiek zmienia się…‘dziczeje’???

1 polubienie

Rozumiem. Jako dekadowy już singiel. :yum: :innocent:

1 polubienie

chlop bez kobiety świruje-staje sie chuuuujem.
Ja to znam w tej wersji.

Uważam,że każdy TU opowiada swoją historię.
Swoje wyobrażenia i poglądy.
Wiem,że coraz więcej jest osób aseksualnych tzw.ASÓW i nikt z tego powodu nie ma chorób psychicznych.
Jednym słowem to STEREOTYPY!

/właśnie przed chwilą na kompie pojawił mi się komunikat o "śledzącym pliku COOKIE…TAKIE CZASY!!!/

Nie ma reguły, chuuuujem może i zostać ten, co ma partnerkę. Zauważyłam, że jedno drugie w takich toksycznych związkach nakręca… myślę, że jeśli ludzie się nudzą we własnym życiu to zajmują się uprzykrzaniem życia innym osobom. I ich to niestety kręci. Albo dla rozrywki…

1 polubienie

Potem TO z lalkami robią. Jak zapracowani Japończycy.

1 polubienie

Oczywiscie.Inaczej nie byloby tzw.toskycznych.
No ale…Tak to juz jest ze “zlotymi myslami” :wink:

Aseksualizm znany jest od dawna. Pierwszy raz o czymś takim przeczytałem, w Medycynie Sądowej wydanej jeszcze w latach 50, kiedy mój tata studiował prawo. A samo zjawisko jest tak stare, jak ludzkość. Nawet w polskiej historii podać można przykłady kilku naszych postaci historycznych.

3 polubienia