Bądźmy żołnierzami dobrej zmiany!

To badzcie,jez4li tak chcecie.

3 polubienia

Jaki general takie wojsko…

5 polubień

Większej bzdury nie słyszałem. Tzn, przepraszam, słyszałem podobne teksty wypowiadane przez komunistycznych kacyków przed 1989 rokiem. A jak wiadomo PiS to PRL bis, taka samą nadeta ideologia i zakłamanie

4 polubienia

Toż to Naczelny Wódz a nie jakiś tam byle generał

1 polubienie

Dzielny wodz Siedzacy Kot?
On w ogole byl w wojsku?

1 polubienie

A później mówią że na konfliktach się nie skupiają i wojenek nie toczą… żołnierzami psia mać… dobrej zmiany…

3 polubienia

I wsadzmy sobie w dupe gorszy sort :rofl:

Gdy ktoś (partia, grupa religijna, społeczna) mówi o sobie “żołnierze”, “rycerze”, “bojownicy” i mówi o “walce, krucjacie, wrogu” to jestem pełen najgorszych obaw. Historia pokazuje dobitnie jak kończyły sie takie zapowiedzi.
Jesli chcecie mieć w Polsce wojnę ideologiczno-religijną - głosujcie na PiS!

5 polubień

Ale w Polsce nie musi być żadnej wojny… To wina niewierzących i lewakow :rofl:… Polska to kraj katolicki

Według Konstytucji, a więc oficjalnie, według prawa, Polska jest krajem bezwyznaniowym.

4 polubienia

To trzeba w końcu naprawić ta konstytucję.

A co? Popsuła się?

2 polubienia

A uważasz że jest ok?

Tak. Tylko trzeba jej przestrzegać.

3 polubienia

Dupa Jas.
Poska to kraj wszystkich polakow i tych,ktorzy chca w nim mieszkac.
Jezeli dazycie do ustanowienia,panstwa wyznaniowego,to lepiej opusccie szerego UE.
Tak jestem wierzacy.
Ale wiara to indywidualna sprawa.
Panstwo ma byc swieckie.

3 polubienia

Wystarczy że będzie tak jak do tej pory… Wcześniej… Niech sobie żyją w Polsce niewierzący lgbtowce antykk i inne lewaki ale niech nie narzucają tego Polakom, co aktualnie modne :rofl:

Ktorym polakom,bo z tego co czytam,coraz wiecej polakow odchodzi od kosciola,
To przez pazernos i nachalnosc.
Nigdzie nie spotkalem sie z taka nachalnoscia kleru,jak w Polsce.

6 polubień

Odchodzi od kościoła? Ale to raczej nie powód do dumy :rofl:

Tak,dla polskiego kosciola,nie ma najmniejszego powodu,do dumy,to wstyd,na caly swiat.
Nigdzie mi sie nie zadrzylo,by wraz z zyczeniami swiatecznymi,ksiadz mi przysylal przekaz,juz wypelniony.
To jest czyste chamstwo,proba wymuszenia

4 polubienia