Bajka o korzeniach, czyli tym co spoczywa głęboko

Dziś mi się napisało opowiadanie. Wiadomo, że lepiej wiersz, bo komu się chce dziś czytać coś dłuższego niż kilka wersów. Ale to jednak z naszych dążeń i obaw wyrasta… i z odwiecznego pytania: Na ile my to my…

3 polubienia

No i teraz na Jakuba W. będzie musiał uważać. :blush:

3 polubienia

Nawet nie wiadomo czy to Polska :wink:

1 polubienie

Dal Jakuba granic nie ma.

2 polubienia

wiara w siebie to zycie? czy zycie jest wiara?

Nie czytałaś :wink: Chodzi bardziej o to na ileto my nim kierujemy… i czy to rzeczywiście my?

1 polubienie

Pieknie napisane,bardzo dobry styl narracji.
Jednym slowem,dwa slowa.
Podoba mi sie.

2 polubienia

Harmonik dostarczył Ci inspiracji? Zapachniało mi otchłaniami czarnych refleksji…

2 polubienia

Dziękuję. Bez poprawek wrzuciłem.

1 polubienie

Hahahaha…

1 polubienie

Dobre! Kawał dojrzałej literatury. Co to za bezsensowne porównania z Harmonikiem?

3 polubienia

Dojrzałej… starzeję się :wink:

To był żart tylko…Nie zauważyłeś podobieństwa mrok,ciemność,niewola,brak czasu…Nie przypomina Ci to CORu?

1 polubienie

nie. po prostu pod ziemią jakoś tak właśnie jest…i to jedyna otchłań która nas czeka.

1 polubienie

Znów zachwyciłeś opowiadaniem. Wydałeś/wydasz jakiś zbiór opowiadań? Chciałabym taki mieć w swojej dość sporej biblioteczce.:cherry_blossom:

2 polubienia

W sumie mógłbym, tylko kto by to kupił bez promocji?

1 polubienie

Myślę, ze więcej jest osób, które chciałyby mieć taką książkę z opowiadaniami. Ciekawe są. Fajnie pisane. Na zawiłościach biznesowych niestety się nie znam.:thinking:

1 polubienie

czytalas poeto
na jaka glebe ziarno padnie?

1 polubienie

A może to od ziarna zależy?

jak to mawial moj mniej poetycki kolega? z koziej d* fletu Pana nie zrobisz :smiley: