Bajkowe opowiastki wujka Reksia ;)

Stary Reksio mocno śpi…
Lecz gdy się budzi, to do łepetyny lęgną mu się rozmaite myśli. Zazwyczaj głupoty głupie, jednak niekiedy zastuka coś intrygująco natrętnego. Domaga się wówczas by przelać to w literki, z których powstają całkiem zgrabne bajki. Kto czytał, ten wie… A kto przeczyta, ten się dowie.
Dawno nie było reksiowych bajek, bo i Pytamy od dłuższego czasu nie sprzyjało, ale od wczoraj kołacze się po czaszce myśl owa natrętna… i prosi żeby ją spisać. Więc dziś, jutro, za miesiąc… Bajki wrócą :wink: Chyba że mnie admiralicja z moderancją wytnie :stuck_out_tongue:

19 polubień

A wiersyki i lymowanki tyz bendom? :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

A gdzie tam… kto by to narymował?

2 polubienia

A chętnie przeczytam choć nie wiem czy się przekonam, bo od dziecka nie przepadam za bajkami. A teraz przełożyło to się ma życie dorosłe i nie lubię fantasy i SF.
Ale może, może…kto wie…

1 polubienie

No masz rację, tu nie ma takich co potrafią :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Tak się zastanawiam… mógłbym może ilustracje do takiej bajki dołożyć jeśli będzie to wykonalne przy moich umiejętnościach.

Twoje bajki wspominam bardzo pozytywnie.

11 polubień

Warte przemyślenia :slight_smile:

2 polubienia

W ramach eksperymentu narysowałem Reksia bajkopisarza:

19 polubień

Respekt z mojej strony, kolego.

7 polubień

I teraz muszę okulary nabyć :wink: Fajnie, ja rysować nie umiem :confused:

2 polubienia

@anon44086484 mam podobnie z bajkami i fantasy :sweat_smile:

1 polubienie

Bajki to ja zawsze, od zawsze i na zawsze :heart:

2 polubienia

Najgorsze, że czasem pod moimi pracami ludzie piszą, że inspiracją chyba było “cośtam” w sensie jakiś film czy książka fantasy czy sf, a ja nie wiem o czym mówią :smile:

1 polubienie

Ja też nie wiem o co chodzi, jak wszyscy ostatnio pasjonują się jakimś zakończeniem Gry o Tron

3 polubienia

Ło matko, w dodatku serialem. Ja tego nie czuję. Dla mnie ta moda na seriale i mówienie jak dobre są teraz seriale jest śmieszna. Wolę obejrzeć vlog podróżniczy na YT.

3 polubienia

@Bingola, bajki to ja lubie, a fantasy jak to jest logiczny swiat a nie tylko latajace gadzety nie pogardze.

3 polubienia

A dziś, zamiast bajki, wierszyk bardzo a propos:

Zupa z bobra

7 polubień

To twoja strona? To sobie ja zapisze i w domu przeczytam, bo teraz mam jazgot w głowie.

1 polubienie
  • Zupa z bobra
    bardzo dobra,
    Powiedziała jedna kobra
    i puściła bąka z biodra… :grinning:
2 polubienia

Moja… oczywiście że moja. Tam znajdziecie większość bajek z pytamy. w zakładce opowiadania.

1 polubienie