Balsamy do ciała - używacie?

Nie mogę się doczekać :smiley: :horse_racing: :cactus:

Zgadza się, ale nie tylko w Chinach.

1 polubienie

Ja pier.dole

Gdzie wtedy było PiS? Ocalili by tych ludzi.

2 polubienia

@Devil W Egipcie i innych gorących krajach, tylko młode kobiety wyglądały jędrnie. Z wiekiem skóra szybko się wysuszała i marszczyła…

1 polubienie

Jak mi się skóra przesuszy albo sobie przypomnę. Zazwyczaj emolientowe hypoalergiczne. Z wszelkimi kremami jest tak, że skóra np. na dłoniach czy twarzy jest nawilżona dopóki się jej nie umyje. Może trzeba się balsamować po kąpieli i tylko na noc🤔

2 polubienia

@birbant Np. w kulturach prekolumbijskich

2 polubienia

Tak jest. To w ogóle temat rzeka.

@birbant Ciekawe skąd się biorą takie pomysły biorą? Taka chęć zmieniania natury…

1 polubienie

Nie wiem.

W sumie to miałem na myśli Japonię :man_facepalming:

1 polubienie

Ale i w Chinach było to samo.

1 polubienie

W innych kulturach był kult długiej szyi kobiecej. Zakładano specjalne obręcze na szyję dziewczynkom, co przez lata wydłużało szyje.

1 polubienie

Nie daj boże chciała by zdjąć coś takiego po latach, śmierć na miejscu. W jeszcze innych kulturach do ust ( warg) takie okrągłe ozdoby wsuwali sobie co niektóre ludy, uniemożliwiało to nawet jedzenie…

1 polubienie

Ideał kobiety murzyńskiej niegdyś, -to; wary do piersi, piersi do war, a wary do kolan… :rofl:

1 polubienie

Dalej tak sie robi z ta szyja
A obrzezanie rytualne kobiet czy mezczyzn to problem nierozwiazywalny niczym kwadratura kola.
nie obrazajac właścicieli tatuazy? to czym one sa?

1 polubienie

Nie liczac utucxonych żon w Mauretanii

2 polubienia

Kobieta powinna być jak Anna Dymna ze Znachora. Piękna, skromna i naturalna

2 polubienia

Anna Dymna w ogóle piękną kobietą jest, jej makijaż i najmodniejsze ciuchy nie są potrzebne.
Takie się rodzą, jedna na tysiąc.

5 polubień

Potrafili sobie zeza zafundować dla mody!!