Balsamy do ciała - używacie?

Ja mam obecnie ten, urzekł mnie zapach , no po prostu rewelka… szukam obecnie balsamu Vintage - Kelly Minoque ( jakoś tak się chyba pisze), fantastyczny zapach…szare opakowanie, ktoś coś…? na Allegro nie ma…

2 polubienia

A komu to potrzebne?

1 polubienie

Zmysłom :wink:

1 polubienie

Kiedyś tego nie było i wszystko żyło.

Na szczęście czasy się zmieniają.

2 polubienia

Teraz jest sztuczność. Plastik fantastik. I glut w ciele

Ten plastik to chyba tylko w necie, bo na co dzień jakoś nie widuję.

2 polubienia

Było, było. Już od starożytności. I to nawet skuteczne.

5 polubień

No były perfumy i balsamy ale usta oraz cycki były naturalne.

Nie stosuje balsamów do ciała ale wybieram żele pod prysznic które oprócz „mycia” również nawilżają. Lionel Richie ostatnio na tapecie - fajny zapach

2 polubienia

Devil a Kleopatrę znasz? :slight_smile:

Wiem jak egipskie kobiety wyglądały. Faceci też. Ale wtedy niczego sobie nie dorabiali :wink:

Ale czasem im ucinano, głowę najczęściej.

Cycki tez tam roznymi szmatkami i filcem poprawiano. Nie mowiac, ze panowie nosili w sredniowieczu zgrabnie wypchany saczek miedzy nogami, jak wlasnego nie stawalo.
A karmin do ust, pachnidla i makijaz oczu (chc w goracym klimacie niektore substancje mialy dzialanie ochronne i lecznicze, inne zdecydowanie ozdobne) .
Ale taki Rzymianin czy Egipcjanin padliby ze zdziwienia widzac te homeopatyczne dawki jakie nam teraz koncerny za kosmiczne pieniadze wciskaja. O Dalekim wschodzie nie wspominajac.

3 polubienia

Nie dorabiali bo nie musieli, małe greckie peniski były wtedy ‘modne’. :slight_smile:

2 polubienia

Nosy, uszy etc poprawiano już przed nasza erą…usta zaczęto poprawiać niewiele później

2 polubienia

Tak, bo często w odbytach męskich przebywały. Kultura helleńska jest kulturą gejowską. Kiedyś opiszę to w większym zakresie.

4 polubienia

Używam tylko po depilacji nóg.
Dla mnie,to kolejna tłusta powłoka na skórze, bleeee

1 polubienie

A nawet kształt czaszki. A np, gorsety deformujące żebra, to już w XIX w.

2 polubienia

Stopy w Chinach „zmieniano” tez od setek lat…

3 polubienia