Barbarzyńskie lub niewłaściwe, nieharmonijne odżywianie się ludzi,

przyniesie im opłakane skutki, co było i jest łatwe do przewidzenia?

@Harmonik., mam takie pytanie, czy Ty, jako zdecydowany przeciwnik szczepionek pojechałbyś teraz do Wuhan w Chinach i swobodnie kontaktował się z tamtejszymi ludźmi?

3 polubienia

Tak, oczywiście.

Genialne! Jedź! :slight_smile:

4 polubienia

Do tego chętnie mieszkałbym w przezroczystej klatce wystawionej na widok publiczny. A co do wyjazdu, to ktoś musiałby go sfinansować. 500 tys. zł powinno mi wystarczyć, przy gwarancji nie obniżania mi emerytury… Wyjazd na rok czasu.

Weźmiesz nieoprocentowany kredyt, bo przecież zysk w ekonomii nie istnieje.

2 polubienia

Zadowoliłbym się większym mieszkaniem, niż moja kawalerka. Po 200 tys. zł sprezentowałbym obu córkom i b. żonie. Więc lepiej zamiast 500 tys, mógłbym przyjąć 900 tys. zł…i na rok wyjeżdżam pomagać przy chorych i umierających.

1 polubienie

A co Ty taki materialista? Stworzeniom harmonijnym i nieharmonijnym (którymi są ludzie) powinno się pomagać bezinteresownie gdy jest się takim idealistą, jak Ty :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Wiesz, na 99 % nic by mi się nie stało, ale że jeszcze nie zetknąłem się z tym wirusem, a nie oszczędzałbym siebie i nie używałbym maseczki, to przynajmniej córkom zostawiłbym małe pamiątki po mnie. Poza tym ludzkość to nie jest najszlachetniejszy i najpożyteczniejszy gatunek na Ziemi, by darmo ryzykować.

1 polubienie

On w ten sam sposób do Chin wyjedzie co te 4 “budy” w Polsce postawi …
Wspomnisz moje słowa Bingola …

2 polubienia

“Budy”, - jak śmiesz tak pisać o bajecznych HMP?

3 polubienia

O co ci biega? Przecież ty się nie boisz wirusów. Gorączki nawet nie leczysz. Kapitalizm uwazasz za zło. Takie Chiny to coś dla ciebie.

1 polubienie