Bardziej wierzycie decydentom i tzw. specjalistom w kwestii rzekomej

pandemii COVID-19, czy mojej rzetelności i logice?

https://youtu.be/rQloZwR2y3g

  • Bardziej przekonują mnie decydenci i tzw. eksperci
  • Bardziej przekonuje mnie harmonik
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Wiesz co, @harmonik? Podsumuj wszystkie swoje sondy jakie to wstawiałeś i ich wyniki. A potem wyciągnij z tego jakieś logiczne wnioski, jeśli potrafisz myśleć.

1 polubienie

Wyciąganie logicznych wniosków w przypadku autora pytania jest absolutnie nieosiągalne.

2 polubienia

Tutejsi użytkownicy są, jacy są. Lepiej byłoby, gdybym nie dodawał sondaży? Sondaże są logiczniejsze, są uproszczeniem, a te lubię.

Myślałem, że powiesz, abym spisał wszystkie swoje zamieszczone tu tematy, i wydał je w formie książkowej lub cyfrowej.

Książkowej? No wiesz! Nie szkoda byłoby Ci papieru z DSHNu na druk takich rzeczy?

1 polubienie

Przeczytaj mój wpis ze zrozumieniem. Nie odnosił się on do moich chęci.

Ani Tobie @harmonik ani decydentom nie wierzę…

2 polubienia

To masz pecha, @waranzkomodo

Wierzę w naukę i zdrowy rozsądek

2 polubienia

Nauka potrafi niewiarygodnie kłamać i oszukiwać Np. wciskali, że jak polecą na Księżyc i zbadają tamtejszy grunt, skały, to będą wiarygodnie wiedzieć, jak powstał Księżyc, także Ziemia, nawet Układ Słoneczny. No i co? Byli już na Księżycu wielokrotnie, przez lata badali przywiezione skały, grunt, kamienie w najbardziej renomowanych laboratoriach na całej Ziemi. I co? I cymbały, oszuści dalej nic nie wiedzą, skąd ten i inne Księżyce się wziął. A każdy myślący rozumiałby, że Księżyce są rodzone przez Planety, a te są rodzone przez Gwiazdy, a te przez Galaktyki.

Albo weźmy obowiązującą, idiotyczną, naukową teorię tzw. dryfu kontynentalnego. Każdy myślący rozumiałby, że to idiotyczna teoria, bo niepoważne jest wierzyć, że kontynenty tak wędrowały i wędrują.

Nie wierze mafii.