Bardzo dobry materiał na temat autyzmu

Co o tym sądzicie ?

1 polubienie

Sądzę, że ten materiał jest za długi. A może mam tylko ADD :wink:

1 polubienie

Mnie też przeraża długość, ale na zachętę podpowiem, że bardzo ciekawy materiał … Autyzm może powodować z jakieś 1000 przyczyn albo i więcej … I jest bardzo dużo rodzai autyzmu …

Rozumiem, ale na obecną chwilę wolę spożytkować 90 minut na co innego. Zauważyłeś, że niektóre portale (np onet) w obecnej chwili w artykułach umieszczają pod tytułem kluczowe punkty artykułu? Bardzo to lubię, bo zalewających nas informacji jest teraz tyle, że często nie warto się zagłębiać. Amazon w swoich kursach online robi podobnie, najpierw podają jakie zdolności zdobędziesz podczas słuchania modułu. Często się zdarza, że zagadnienia są ci znane i spokojnie możesz dany moduł opuścić, żeby nie marnować czasu. A czas to pieniądz. :slight_smile:

1 polubienie

Nie czytam onetu szczerze - nie wiem czemu - po prostu nie czytam - podobnie wp, a z Amazona jeszcze nie korzystałem szczerze.

Natomiast zapewniam, że materiał jest bardzo ciekawy i wiele rzeczy wyciągniesz. Ja oglądam zmęczony a jakoś ciągnie mnie dalej xd A zaraz idę spać :crazy_face:

Poważnie nie można skrócić wniosków do 5-10 punktów? :wink:

1 polubienie

Nie chce mi się oglądać od nowa :crazy_face:

Ale mówi ciekawie :wink:

Autyzm i jego pokrewne mają 1 dużą wadę - nie ogarnia emocji oraz tego wszystkiego czego nie można przełożyć na cyferki.

1 polubienie

Są różne postacie autyzmu, nie wszystkie takie jak tu pokazano.

1 polubienie

Gościu mówił, że powodów autyzmu jest co najmniej 1000 jak nie więcej