Barykady

Nigdy nie slyszalem by ktoś twierdził ze Stalin kazal strzelać do aliantów! I sam tego tez nie powiedziałem…

To prawda. W ogóle nie oszczędzanie życia żołnierzy od zawsze było specjalnością rosyjskich władców. Możliwości uzupełnień mieli ogromne.

1 polubienie

To nie był skierowane do Ciebie, tak tylko nadmieniłem, bo bardzo często spotykałem się z takim poglądem.

1 polubienie

Nigdy nie slyszałem ale…jakoś mnie to nie dziwi.Nie ma takiej rzeczy której sie nie wymyśli aby podpierać swoje teorie spiskowe i inne,wyssane z palca brednie…
Szczególnie teraz w dobie popularności"autorytetów"zwanych youtuberami :exploding_head:

2 polubienia

Ostatnio na YT pozwoliłem sobie poprawić jednego historyka na temat powstawania państwowości polskiej. Ogólnie nie “tworzył”, trzymając się tego, co trzeba, ale potykał się na istotnych szczegółach. Na razie nie ma odpowiedzi,

2 polubienia

I pewnie nie będzie.
Najczęsciej bowiem,chodzi o to by przedstawić SIEBIE jako POSTAĆ a nie dzielić sie wiedzą.
Ale nie martw sie.To nie jest zarezerwowane dla Twojej branży.Kiedyś w początkach swej kariery,postawiłem sie PANU REDAKTOROWI powszechnie znanemu bo bzdury opowiadał na temat cen plyt i ich dostępności na rynku…Był to w ogóle ostatni raz gdy rozmawialiśmy.A i miejsca w Radiu Merkury,nie zagrzałem…

2 polubienia