Będę grał [18+]

Seria wraca do mrocznych korzeni:

1 polubienie

Graj, kolego, graj,
bo to jest twój kraj,
Chociaż tyle ci zostało,
że se pograć możesz śmiało…

Muszę to wyrzucić z siebie,
ostrzegając tutaj ciebie;
ktoś już czyha na twój los
i szykuje duży stos. :skull_and_crossbones:

4 polubienia

Jedna z nielicznych znanych serii gier w która nigdy nie grałem, nawet nie zainstalowałem… w sumie diablo 2 tjest starsze odemnie a 3 uznałem za zbyt…nieciekawa. Nie lubie gier RPG tego typu…

1 polubienie

Dwójka była fajna. 4 ma wrócic do tych klimatów.

2 polubienia

Ja tak samo - tzn grałem u kumpla kiedyś ale bardzo mało z tego pamiętam szczerze powiedziawszy

1 polubienie

Ja tam wolę Wiedźmina jeśli już o fantasy się rozchodzi :slight_smile: Assasin’s Creed też już traci swój klimat :confused:

Wiesiek to było coś. Ale ten 3. Teraz netflix wypuszcza serial na tej podstawie.
Assassin to teraz rozbudowane sandboxowe rpg. Kolejny ma nas przenieść w czasy wikingów.

1 polubienie

Serio ? Jestem tak zapracowany, że już nawet nie mam czasu sprawdzić xd

A jak ma się nazywać nowy Assasin ?

Chyba Ragnarok. Ma być duży nacisk na żeglugę.

1 polubienie

Już znalazłem, że ponoć faktycznie chyba Ragnarok

Nawet nie miałem czasu grać w Origins czy Odessey :confused: Jedynie na let’s play jakiś tam luknąłem z ciekawości :slight_smile:

1 polubienie

Może być dobre.
Odyssey to gra na setki godzin. Mapa (Grecja i wyspy) to ogrom zadań pobocznych. Niestety często powtarzalnych.

1 polubienie

Ja tam bardzo chętnie wcieliłbym się w postać Wikinga bo tak szczerze to jeśli chodzi o pogańskie cywilizacje to Wikingowie interesują mnie zdecydowanie bardziej niż Rzymianie czy Grecy :slight_smile: