Będzie hit?

2 polubienia

Będzie. Afery, skandale, cudze wpadki ,to zawsze wdzięczny temat .

1 polubienie

Będzie hit, tylko nie wiadomo czy sąd nie zabroni w kinach, ale warto obejrzeć :slight_smile:

1 polubienie

Nie ciesz sie Zdzicho
to pewnie podpucha

2 polubienia

To nie podpucha, dawno się pisało,że Vega ma dla nas hicior.
Tak,że wiesz Antoś, zgrzewka piwa pod pachę i idziem 4 września do kina :wink:

3 polubienia

Gdyby sąd zabronił byłoby super. Film poszedłby do drugiego obiegu, jak Przesłuchanie onegdaj, ludzie i tak by obejrzeli, a w takiej formie więcej by zdziałał niż coś zupełnie legalnego :wink:

8 polubień

Coś w tym jest.

Plakat:

1 polubienie

Nie. To kolejny bzdurny film tego osobnika… Nie wiem czy pitbull to tak na serio ma wyglądać jak wygląda czy Vega jest tak mizerny w swojej branży że nawet aktorzy gadają na jaja… Tak czy tak jego filmy są mizerne :rofl:… I już sobie wyobrażam te teksty w tym filmie polityka… Połowy dialogów nie zrozumiesz a z drugiej połowy będziesz tak zazenowany że aż będziesz się śmiał… Czyli wyjdzie komedia jak zawsze której nikt nie weznke na poważnie bo w sumie tam nie ma co brać na poważnie…

1 polubienie

Mysle ze film nie miesci sie w kategorii komedia, bo jest dosc grubymi nicmi szyty jak wynika z pokazanego fragmentu. To raczej nawiazanie do (blazenskiej) kategorii Farsa

1 polubienie

Czuję że to będzie lipa, ale ludzie i tak pójdą :slight_smile:

2 polubienia

Poza tym film nie wnosi nic nowego, każdy wiedział o rzeczach które są na zwiastunie… Chyba że te wszystkie hejty na pis były bez przekonania a taki film na niskim poziomie ich w tym utwierdzi :rofl:

1 polubienie

Nie zgadzam się. Dla widzów telewizji publicznej to mogą być całkiem nowe wiadomości :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Pomijając to że nie wiadomo na ile to prawda, to i tak kto o tym nie wie do tej pory a jest za pisem, to raczej nie zmieni swojej opinii o pisie po tym filmie… Patrząc chociażby na to jak wyglądają filmy tego reżysera

1 polubienie

Spodziewam się filmu na poziomie “Smoleńska” :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Najpierw trzeba film zobaczyc.
Gorzej niz w rzeczywistosci chyba nie bedzie

2 polubienia

No i klapa. Na dodatek pozostawia widza z przekonaniem że na wybory iść nie warto:

Zasadniczo z tymi recenzjami trzeba uważać, czyżby Vega po wszystkich nie tylko PiS pojechał?

Hit pewnie i bedzie ale to nie moje poczucie humoru.
A ten podklad “d.bili dla imbecyli”,tez obowiązkowy?
Sądząc po zwiastunie,film wpisuje sie w tradycje polskiej komedii,lat 90-tych.Omijac szerokim łukiem!!!

Nie widziałem ale tak jak myślałem. Podobno jeszcze gorzej to wygląda niż jego wcześniejsze filmy.