Bedzie QUIZZZZ...Misz masz:))

No to zapraszam!

2 polubienia

Ten quiz mnie powalił i pokazał, że ja absolutnie nie powinienem rozwiązywać quizów w piątki. Napisali mi (lub napisał) że widywali lepsze wyniki. Ale kto nie popełnia błędów, nawet autorowi się to dzisiaj trafiło. Ze złości nie napiszę, gdzie jest ten błąd, ale ktoś z pewnością go znajdzie i napisze :grin:

4 polubienia

Zaciekawiles mnie…Musze to sprawdzic.

1 polubienie

9/10 ekspertem od polskich teatrow nie zostane,.

2 polubienia

Fuck!!! Podpułkownik…Wstyd…Nie chce mi sie juz tego poprawiać ale przepraszam wszystkich.

2 polubienia

Gratuluje.Myslalem ze…gorzej Ci pojdzie :wink:

Brawo brawo!

Za Twoje zdrowie collins, dziś Stortbeker Stark Bier, świeżynka, dopiero co kupione :beer:

2 polubienia

nawet nie zwrocilam uwagi, bo odpowiedz byla oczywista na pierwszy rzut oka…

zespol ustrzelilam :wink:

Byłbym niewdziecznikiem gdybym i Twego nie wypił :joy:
Tyle ze takim sobie,Newcastle Ale :innocent:

3 polubienia

Komplet W koszulce lidera podejrzewałem podstęp, więc wybierałem z trzech i trafiłem.
Rzeką bez powrotu oglądałem na kasecie wideło…Quizzz nietrudny dla mnie.

Jest jeszcze jeden błąd; - Kippur, a nie Kipur. Nie myli się ten, co nic nie robi.

4 polubienia

Ale ja akurat lubię ale.
New Castle też się do nich zalicza. Dawno go już nie piłem i przyznam, nie pamiętam tak w 100% jak ono smakuje, tzn te ale to dobre, bardzo dobre czy takie sobie.
Co do wyrazu półkownik to, mimo, że jest podkreślone tutaj wężykiem, to on istnieje. Skoro istnieje półlkownik, to prędzej czy później będzie i podpółkownik. Inna sprawa, że chodzi już o zupełnie inne znaczenia.

3 polubienia

koszulka to kolory teczy przeszla. A przynajmniej z tych wymienionych wszystkie.

Półkownikami nazywano filmy z czasów PRL, których cenzura nie dopuściła do publicznego wyświetlania. Na półkę szły.

3 polubienia

Tak,zgadza sie.
Nie jestem i chyba nigdy nie bede mistrzem klikania.Byk to byk i nie chce sie usprawiedliwiać ale od wielu lat widze ze robie błedy ktorych piórem bym nie zrobil…
Gratuluje.
Znasz Golden Earing?

1 polubienie

Tutaj kolor chyba sie należy :wink:

2 polubienia

Tak znam, przecież żyję w tym kraju, Tu bardzo szanują swą muzyczną przeszłość. A kilka lat temu na jakimś festynie letnim lokalny zespół młodych ludzi bardzo ciekawie grał ich muzykę.

2 polubienia

Dla mnie jest po prostu slabo gazowane.Jak juz mam wybierac to wole Old Speckled Hen lub Mc Ewan…
No ale czasem cena kusi :innocent:

2 polubienia

Bezwzględnie…!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Faktycznie,troche głupie pytanie.Tym bardziej ze na forum classic rock,rozpetalem ostatnio wspomnienia na temat Livin’ Blues,co wp[rawilo mnie w oslupienie… :thinking:

1 polubienie