Co Wy juz się na AI szykujecie?
Rolnicy jeszcze trochę sobie postrajkują. Bruksela do szybkich instytucji nie należy.
Porywczy są zbytnio. Trzeba czekać
Karetka to rzecz święta! Tyle się o tym pisało wcześniej. Ale wszędzie znajdziesz grupkę idiotów, dlaczego miałoby ich ni być wśród rolników? To nie jest elita intelektualna kraju (nikogo nie obrażając).
Co do Brukseli, to myślę, że odległość jest za duża. Koszty ogromne. Ale W-wa, jest w zasięgu ręki i pewnie prędzej, czy później tam trafią. Słychać o ich determinacji.
Już się skończyły.