Będziecie załamani gdy Duda wygra 12 lipca?

  • Tak
  • Nie
  • Zaznaczyłem NIE ale tak
  • Trudno powiedziec.
  • będę skakał z radości
  • Pójdę do kosciola podziękować Bogu
  • Przełączę na mecz

0 głosujących

Za to całe szambo które wylewane jest na pis, też tutaj - życzę wam tego XD jak czytam gdy piszecie chociażby Mateuszek na premiera bo wasza nienawiść i bul dupy nie pozwala wam napisać nawet Mateusz to życzę wam tego tfu XD a to tylko jeden z 158 przykladów.
Dla mnie dwie opcje będą tak czy tak dobre… Patrzeć na te załamane mordy totalnej, albo patrzeć na ten szok i niedowierzanie w pisie xd

Bardzo. Ja pamiętam czasy PRL… i one niestety wracają w mentalności Kaczyńskiego, bo to on de facto wygra… a nie żadna, pusta w środku duda…
Tak siermiężnej i prostackiej propagandy, to chyba w naszj historii jeszcze nie było. Co więcej: PRL uczył ludzi czytać i pisać, a aktualne rządy wolałyby cofnąć ich do analfabetyzmu, bo w szkołąch kreatywne myślenie jest zabijane. Ma powstać nowy człowiek na nowe czasy: Homo Idiotus…
Kandydaci prześcigają się w rozdawnictwie i obietnicach bez pokrycia, bo większość ludzi nie wie po co jest prezydent. A on jest po to, po co były: Trybunał Konstytucyjny, Wolne Sądy, Niezależne Media…
Po to żeby patrzeć władzy na ręce…

A władza jest już wszędzie i nawet nie udaje że sama sobie patrzy…

10 polubień

A uważasz że jest szansa że wygra Trzaskowski? Nie chodzi mi tylko o ilość głosów na Trzaskowskiego vs ilość głosów na Dude, tylko tak ogólnie czy wyobrażasz to sobie biorac pod uwagę że rządzi PiS XD

1 polubienie

Bardzo mała szansa, bo naród jak mówiłem: Woli żeby mu ktoś obiecał bez pokrycia niż mieć wolność

6 polubień

A z czego tu się cieszyć]

Że nie będzie chaosu w państwie XD

I to jest bardzo smutne. Wręcz przerażające.

2 polubienia

Wybór Dudy to równia pochyła. Słaby prezydent a jeszcze 5 lat temu myślałem że od Kaczora nie można słabszego.

2 polubienia

A Bronisław Bul Komorowski?

to słaby prezydent ale nie aż tak.

Nad Bronkiem nikt nie stał a mimo to był “Słaby”.
Ty oceniasz Dude jako Słaby bo stoi nad nim Kaczyński?
Gdyby Kaczyński wycofał się z polityki a nast 5 lat został Duda to byłby sto razy lepszym prezydentem od Komorowskiego… Zresztą dla mnie już teraz jest po tych 5 latach.

Komorowski to przykład kompletnego nieporozumienia jeżeli chodzi o osobę na stanowisku prezydenta.

Nie przewiduje takiego uwstecznienia.

1 polubienie

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Przed Bronkiem był kaczyński co wołał “ląduj tchórzu”

Nie ważne jak cię zrozumiałem bo to co napisałeś nie zmienia nic w tym co ja napisałem

Wierzysz w teorie spiskowe? Xd

własnie nie. uważam że smoleńsk to było zaniedbanie a nie zamach

Ale jakiekolwiek gadanie o tym że to prezydent naciskał na ładowanie lub co gorsza XD jego brat, jest tylko teoria spiskowa

oczywiście że tak. ale nie ulega wątpliwości że lot nie powinien się odbyć.

a że mogli naciskać na lądowanie…ale nie powinni wogóle startować

1 polubienie

wiesz s czym Lech Kaczyński był lepszy od Dudy?
Miał żonę która mówiła

1 polubienie