Będziemy mieli fanpage i swoją społeczność?

Zauważyłem ikonki FB i Twittera na górnej listwie po prawej stronie.

A tę zauważyłeś? 44%20AM
Niektórzy się dopominali.

Byleby mnie kuzwa do żadnych grup fejsbukowych czy innych nie dodawać.:imp:

3 polubienia

A czego ona dotyczy? Wersja mobilna? Bo jak klikam w toto na lapku to nic się nie zmienia.

Odśwież (CTL+R)

To samo. Nie kumam. A przecież jestem trzeźwy.

A czemu FB prowadzi do mojej strony (aktualności) a nie do fanpage ? :slight_smile:

FB po prostu otwiera FB, a skoro jesteś zalogowany to otwiera Twoją. Chcesz zrobić fanpage, to podlinkujemy do fanpage :wink:
A te “szczałki” sortuję od ostatnio dodanego tematu.

Komu będzie się chciało prowadzić taki profil na FB czy Twitter dla gsrstki osób, dodatkowo dla tych najbardziej zadufanych w sobie?

1 polubienie

Aaaaaaaa.
A czy FB jest potrzebny? Myślę że nie. Ale odnośniki typu “udostępnij” by się przydały.

Może komus się będzie chciało. Skoro komuś się chce prowadzić forum, komuś się chce moderować, komuś się chce wymyślać logo…Więcej wiary w ludzi :wink:

2 polubienia

Odnośniki udostępnij są od początku. Na łańcuszek klikasz pod wpisem: 51%20AM

1 polubienie

Tworzenie logo jest, dla mnie przynajmniej, przyjemnością, ale fanpage jest skazany na porażkę. Będą tylko ci z reżimu, których zad boli, że jeszcze nie mam bana, reszta to oleje

Faktycznie. Nigdy tego nie sprawdzałem.
Zastanawiam się jak przyciągnąć tutaj nowych?

Jak przyciągnąć nowych? Zniwelować reżim, czyli nie można pozwolić, by (jak na starym forum) powstawały kółeczka adoracji, bo reszta, czyli ci nowi, byli olewani.

1 polubienie

Za łeb na siłę :wink:

1 polubienie

Nie ma na razie reżimu.
Akceptują nawet kontrowersyjne opinie. Jeśli ja tu jestem i ty to najlepszy dowód że moderacja jest neutralna :wink:
Choć kilka razy mnie oznaczali i ukrywali.

1 polubienie

Wiesz @anon57379857 masz trzydziesci kilka lat,a zgrzedny jestes jakbys mial 230

2 polubienia