Bezmyślną jest moja pewność siebie, że JEZUS i Jego uczniowie bez problemu potrafili

Gdybyś miał choć deko ambicji, nie pchałbyś się do moich tematów, lecz ograniczył do własnych lub innych, ale na własne to pewnie zbyt ograniczony jesteś.

Gdybys ty mial ambicji choc za grosz,pezestal bys pieorzycfarmaziny.
Czy ty chkopie nie widzisz,ze sie z ciebie smieja
Ludzie sobie jaja robia,a ty wszystko,za dobra monete biorzesz.
Ja na twoimmiejsvu,bym sie ze wstydu spalil.
A ty dakej mesjasza udajesz
Odzywiaj sie owocami,mieszkaj na drzewie,chosz nago,i orisze,nie uzywaj komputera,Gibb9ny napewno tego nie robia,czy szympansy.

1 polubienie

To po co do tych ogłupionych piszesz? Nie potrafisz znaleźć mądrych?
A no widzisz, nie potrafisz …Boś leń i tyle.

2 polubienia

Sam należałem do takich ogłupionych, więc ich rozumiem i staram się im jakoś pomóc, choć rzeczywiście te moje starania można nazwać kompromitującymi mnie, jednak w żaden sposób nie są one ograniczone do serwisu Pytamy, ani nawet nie stawiające go na jakimś ważnym dla mnie miejscu, bo traktuję go jako pożyteczną rozrywkę.

Czyli że przyznajesz się do tego że się kompromitujesz? Twoje działania czyli w koło powtarzanie tego samego nie istniejący zysk w ekonomi,budowa pierścieni miast harmonii i tak dalej bo nie widzę żadnych innych działań Ciekaw jestem gdzie jeszcze wdrażasz te swoje działania Skoro siedzisz tu prawie cały dzień

1 polubienie

To że ich nie widzisz, to nie znaczy, że ich nie ma, tak jak nie widziałeś tego, co już zrobiłem dla świata. Mogłoby nie być internetu ani Pytamy, a ja i tak realizowałbym swoje dążenia, i prawdopodobnie dużo skuteczniej, bo nie bawiłbym się w uświadamianie kilkudziesięciu osób, gdy potrzebują mnie miliardy ludzi i biliardy cierpiących przez ludzi harmonijnych stworzeń.

No to je pokaż w takim razie gdzie są chociażby pierścienie miast harmonii no tak dalej są w fazie rysunków,słów i twoich marzeń Gdzie jest grupa ludzi których zmieniłeś myślenie i która je tylko owoce? Jacyś pewnie są ale to mała grupka a ludzi jest 7 miliardów i nie jest zapewne to twoja zasługa

3 polubienia

Wplywu kolegi na szujowaty i nieharmonijny jezyk forumowy nie da sie jednak przecenic :smiley::rofl:

2 polubienia

Jesteś poważny? Czy Polacy pozwolili by mi zbudować choć jedno bajeczne 50-milionowe Harmonijne Miasto Pierścieniowe (HMP), bez przekonania ich do tego w znaczącej większości?
A do takiego przekonania ich, powinienem dysponować środkami dotarcia do nich, podczas gdy choćby tu powtarzając fragmenty mojego programu, zaraz podnoszą wrzask, że to spam itd, i usuwają je. Dlatego w ogóle nie liczę na tę garstkę osób, a robię swoje sposobem poza Pytamy, a tu rozrywkowo utwierdzam się w mojej znajomości przedstawicieli naszego nieharmonijnego gatunku, z jego wadami i zaletami.

To może zamiast pisać przez lata na forach trzeba było stworzyć partię i kandydować na premiera może by Cię wybrali i wtedy mógłbyś zarządzić budowę Chociaż jeśli by do tego doszło to Polska poszła by z torbami nie wiem czy jakikolwiek kraj by wytrzymał takie koszta

4 polubienia

Poradzę sobie z uzyskaniem odpowiedniego poparcia sposobem. Inwestycje realizują ludzie, a nie pieniądze, a ludzi mamy, tylko realizują oni beznadziejne, bezprzyszłościowe życie, marnując surowce, które można by mądrze, efektywnie i ekologicznie wykorzystać do realizacji mojego programu, a nie marnować na taką beznadzieję, jak dotychczas. Przecież obecna, bezmyślna infrastruktura będzie się coraz bardziej sypać, z coraz większymi kosztami, praktycznie nie do udźwignięcia.

Powodzenia w przekonywaniu biznesmenów i polityków na pewno zrezygnują z własnego zysku na rzecz zamknięcia się w Twoich cudownych miastach które będą kosztować miliardy jeżeli nie biliony

2 polubienia

U mnie wszystko będzie maksymalnie zautomatyzowane, więc najtańsze, najbardziej efektywne, najszybciej realizowane, w czasie od 9-iu do 3 lat, razem w ciągu 20 lat wszystkie 4 powinniśmy zbudować jako realne NIEBO na Ziemi.