Bezmyślną jest moja pewność siebie, że JEZUS i Jego uczniowie bez problemu potrafili

przemieniać się w ptaki lub inne harmonijne stworzenia DSHN-u?

(DSHN to skrót od Doskonałego Systemu Harmonii Natury)

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Po dobrym towarze każdy odleci.

4 polubienia

Tak

A wg mnie, jest bardzo mądrą.

Ktos jeszcze tak uważa, oprócz ciebie?

1 polubienie

Trudny ten skrót DSHN… Nigdy nie mogę zapamiętać co oznacza :rofl:

1 polubienie

Nie jest taki trudny (Doskonały System Harmonii Natury), a dodatkowo najczęściej daję w komentarzu w nawiasie jego objaśnienie.

1 polubienie

Bez najmniejszej wątpliwości, @Bingola, wpłynąłem na poszerzenie horyzontów niejednych Pytamek i Pytamków nieporównanie bardziej od ciebie, mimo twoich setek quizów.

Bez najmniejszej wątpliwości? Brednie piszesz! Jesteś na tym forum na kompletnie szarym końcu jeśli chodzi o stosunek polubień odpowiedzi do ilości własnych komentarzy. Tak się to tu podoba, co robisz. I ty śmiesz pisać, że bez najmniejszej wątpliwości? To są oceny wszystkich Użytkowników wzięte pod uwagę od początku istnienia tego portalu. U ciebie wynosi to tylko 0,34. Nie wiem, czy jest ktoś, kto ma podobnie, chyba jeszcze tylko pewien troll. Pewnie jak to przeczyta się odezwie.

98% Pytamków ma ten stosunek powyżej 1. Gdybyś miał trochę rozumu, dałoby ci to coś do myślenia. Niestety nie da. Na starym Pytamy mogłeś ludziom zamknąć “mowę” CL, tu się nie da, stąd widać jak jest naprawdę.
Pycha, zarozumialstwo i egoizm, to słowa, które mi się nasuwają gdy widzę twój nick … Co posiejesz, to zbierzesz, zapamiętaj to sobie …

2 polubienia

Pozwolisz,ze sie podpisze,pod Twoja wypowiedzia.

1 polubienie

I ja również!

2 polubienia

Karty na stół @harmonik! Który z userów przyznał że sie z Toba zgadza i że poszerzył horyzonty?

3 polubienia

Choćby @Racjonalista przyznał, że zdecydowanie najwięcej wniosłem do starego Pytamy.

To tylko jeden. Userów było w sumie kilka tysięcy na starym pytamy. Promil???

1 polubienie

Gdyby mi zależało na odpowiedziach i lajkach, to nie dawałbym tylu na CL. Poza tym, poruszane przeze mnie tematy zdecydowanie należały do ambitniejszych, i nie były przeznaczone dla pozbawionych ambicji myślenia.

Potem robiles szumna amnestie,bo nie bylo juz nikogo,by mogl chocby zaprzeczyc temu co pisales.

1 polubienie

Zbyt ograniczony jesteś, aby cokolwiek mądrego rozumieć. Do tego nie masz honoru, aby nie pchać się tam, gdzie Cię nie chcą, bo nie umiesz żyć bez obrażania innych, konkretnie mnie… Po 2-3 amnestiach zaraz moja CL na nowo się zapełniała do stanów poprzednich, więc potem już zaprzestałem abolicji.

Nic lepszego nie umiesz wymyslic?
Cienki Bolek jestes.
A twoje teorie nawet psu na ude sie nie nadaja.
Wyzywaj,jezeli masz ochote,nawet mozesz nogami tupac i tak to jest szajs,nie do przebicia.

1 promil z 50 mln Polaków (z Polonią), daje 50 tys. najmądrzejszych. To całkiem duża grupa myślących.

Po drugie, choć pytanie sondażowe jest podobne, to jednak jest podparte nowym, mądrym argumentem, co chyba przekroczyło twoje możliwości dostrzeżenia.

Po trzecie, choćbym wstawił tysiąc podobnych pytań, to należą one do najważniejszych, a po czwarte, bezmyślne pytania i tematy tradycyjne, są na różnych forach, kanałach, stacjach, prezentowane miliardy razy częściej, i nikt prócz mnie przeciw temu nie oponuje.

99 % ludzi należy do totalnie ogłupionych edukacją, nauką, religiami, więc ich oceny są dla mnie tyle warte, co zeszłoroczny śnieg. Zapamiętaj to sobie.