Bezmyślną jest moja pewność, że OZYRYS bez problemu rozwiązałby copiatkowy QUIZ nr 352?

Zapraszam - KLIK!

7 polubień

Mój wynik - 9/10
Źle tylko aktor w Nic Śmiesznego

3 polubienia

Pewnym jest, że wielki OZYRYS rozwiązałby ten quiz niestety ja jako nieharmonijny, głupi, plugawy gatunek ludzki nie doznałam tego zaszczytu :unamused:
9/10 Urugwaj mi przeszkodził w osiągnięciu celu.

5 polubień

Oczywiscie, ze bezmyslna jest ta mysl. W dodatku szujowato nieharmonijna
Bo prawdziwa wiedza plynie do nas z jedynego (mam nadzieje ze wiadomego dla wszystkich pytamkow) zrodla. Podazajac za tymi naukami nie przejmuje sie wiec moim zenujaco niskim wynikiem, ktorego nie podam :upside_down_face:

6 polubień

Dodam, ze to quiz typowy dla Polakow mieszkajacych w Polsce
a nie dla takich patologicznych, co juz z Polska stracili kontakt

3 polubienia

Dużo lepiej jest wypróżniać się z gałęzi, niż odpowiadać na kwizy bezmyślnych naukowców. Mnie bliżej do harmonijnego Ozyrysa bo mam tylko 7/10

6 polubień

7/10 - Księżna, Urugwaj i Piwniczna-Zdrój.
Ani Ozyrys ze mnie ani Izyda…

4 polubienia

No moze z Ozyrysem to bym sie nie zalapala 9/10. Dobrze zarlo, tylko jak zwykle te cholerne wojewodztwa.

4 polubienia

W Ameryce Poludmowej tylko w Brazylii mowia po portugalsku, w Srodkowej czasem angielski, ftancuski lub kreolski na niektorych wyspach. Reszta wiadomo…

4 polubienia

Ozyrys pewnie by rozwiazal,ja nie bardzo 5/10

5 polubień

8|10 Diana i język źle. to pierwsze, to kolejna moja pomyłka, bo wiedziałem, język przestrzeliłem.

3 polubienia

8/10 a zle smierc Diany i Piwniczna Zdroj…A co dopiero oglądalem film o jej śmierci :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Ja znam dokładnie jej datę śmierci, bo Ona była z rocznika mojego męża :wink:

3 polubienia

Ja po prostu lepiej pamietam starsze historie.20 lat temu to dla mnie jak wczoraj…I sie potem myle:))

3 polubienia

Ja nie mam w ogóle pamięci do liczb , kodów, numeru telefonu , to co bardzo ważne i muszę pamiętać każdego dnia muszę z czymś skojarzyć.
Dla przykładu kod do mojego mieszkania to data urodzenia brata i pozycja seksualna :stuck_out_tongue:
Teraz zerknę na tego kwiza :blush:

5 polubień

5/10

3 polubienia

Gdzie mbie tam do Ozyrysa…
7/10

5 polubień

7/10 :slight_smile:

3 polubienia

Ozyrys by nue miał kłopotu ale ja mialam. Ze stroną techniczną ( net się wieszał zbyt) ale jak juz udało soę przebrnąc to ze zdziwieniem stwierdzilam ze 10/10. Tak intuicyjnie…i szybko

3 polubienia

Leżę
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 polubienia