Bierzecie udział w konkursach…

Mam znajomego, który ma dobrą rękę do zdrapek, miesięcznie minimum kilkaset euro wygrywa. Ja osobiście znam osobę, która wygrała 20 tys. euro, a niedawno pan, którego znam z widzenia wygrał 80 tys. Zdrapka kosztowała 2 euro.
W tamtym m-cu kupiłam 4 zdrapki po 5 euro i akurat wygrałam 280 euro. Ale ja kupuję sporadycznie. Nie ciągnie mnie, nawet ta wygrana, nie spowodowała, że pobiegłam po kolejne zdrapki.

1 polubienie

Jakoś się tak dziwnie układa że w moim regionie jest wygrana co kilka lat, a dużo więcej w śląskim regionie. W Italii miałem więcej szczęścia i wygranych

1 polubienie

W salonach budowlanych co jakiś czas są konkursy dla zbieraczy kuponów z opakowań np wybranych klejów / do tapet, do płytek do płyt KG itd które są numerowane kodem kreskowym. Można wygrać np darmowy remont mieszkania, parkiet na podłogę lub panele, albo płytki szklankę - zgłaszasz odpowiednią ilość kuponów i sponsor zdecyduje, w nagrodę pocieszenia są puszki z farbą np do okien czy elewacji i zestaw pędzli + wałki. Nam taki konkurs odebrał klienta inwestora

1 polubienie