Biorąc pod uwagę, że zmuszanie niemal wszystkich Polek i Polaków,

do chodzenia w szkodzących zdrowiu, utrudniających oddychanie, najważniejszy proces fizjologiczny organizmów, maseczkach, nazwiesz rządzących pisowców, jak Kaczyński, Morawiecki, Szumowski, antypolskimi kanaliami?

  • Nazwę
  • Nie nazwę
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Nikomu nie będę ubliżać, ściemniam jak mogę noszenie maseczki.
Kilka dni temu wyszłam ze sklepu, zdjęłam ją całkowicie i szłam przez moją dzielnicę do domciu :grin:

2 polubienia

Nie polecam maseczek. Sam nie noszę i jestem zdrowy.

3 polubienia

Bo jej nie nosisz. I słusznie.

3 polubienia

Nie będę kozaczyć, początek pandemii był dla mnie czymś nowym, trochę się bałam, ale teraz niech mnie wszyscy cmokną.
Gdyby ten wirus był tak straszny, izolowaliby każdego zakażonego, a jak jest?
Siedź w domu, zbijaj gorączkę czym chcesz (jesli ja masz) i nie zawracaj Sanepidowi doopy bo zajęci wirusem

Zbijanie gorączki przy COVID-19, to wg mojej wiedzy, najszybsza metoda przeniesienia się na tamten świat.

Ty serio znów? nudny jesteś.

1 polubienie

Nie wiem, ani ja, ani nikt z moich bliskich nie jest zakażony, za to mija mnie na ulicy wiele osób bez masek i śmieją się ze mnie.

1 polubienie

Spokojnie, covid ma lepsze metody niz goraczka zeby Cie na tamten swiat wyprawic.
Co maseczek - tam gdzie jest sens, pomieszczenia zamkniete i komunikacja.
Na ulicy to gdzie tlok i odleglosci nie zachowasz.
No i tam gdzie wirus jest na pewno -instalacje szpitalne i moze byc czyli domy z kwarantanna.
I tak wczesniej czy pozniej zachorowac kazdy ma szanse.
Im pozniej tym wieksza mozliwosc przezycia - wiedza idzie do przodu
I tak juz wiekszym problemem jest gospodarka
Oby tylko jesiennego nawrotu nie bylo.

Dlaczego miliony harmonijnych gatunków DSHN-u nie chodzą w debilnych, utrudniających oddychanie, najważniejszy proces fizjologiczny organizmów, maseczkach, i nie szczepią się, i gdyby nie patologiczny gatunek ludzki, żyłyby harmonijnie do końca świata?

Akurat by zyly…
Harmonijnie do szybkiego konca jako element lancucha pokarmowego

To i ludzi czeka. Mówiłem o życiu harmonijnych gatunków DSHN-u, a nie pojedynczych osobników.

Zlikwidowanie przymusu noszenia tych debilnych, szkodzących zdrowiu, utrudniających oddychanie, najważniejszy proces fizjologiczny organizmów, to konkretna potrzeba do załatwienia. Mogą Ci kazać chodzić ze związanymi rękami. Wtedy też nazwiesz to nudnym?

Idiotyzmem i głupotą jest noszenie maseczek na dworze gdzie w pobliżu nie ma ludzi.

3 polubienia

Ja też tak robię. Od początku!

2 polubienia

To nie tylko sprawa Polski. Trump kłóci się z WHO i pierwszy raz się z nim zgadzam. To g…o nie pandemia!

1 polubienie