Błąd antropologiczny?

Co ten zgred pali ja się pytam?

1 polubienie

nie wiem co on pali, ale jak dla mnie zaczela sie zmasowana akcja polityczna “tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem” pospolite ruszenie do urn nastapi.
a abepe szykuje sie pewnie na kardynala - wbrew pozorom konserwatywne lobby w Watykanie ma sie dobrze, Fraciszek na pewno lepiej sie orientuje w sprawach ogolnoswiatowych niz polskiego kosciola jeszcze gotow mu te nominacje podpisac.
druga przyczyna tej nagonki moze byc strach, ze smieci (nie tylko pedofilia)zamiatane przez dziesieciolecia pod dywan moga sie nagle przestac tam miescic i jak to sie skonczylo w innych krajach? odjazdem od zlobu. i odszkodowaniami - a tak ladnie skubie sie panstwowa kase.
ja niedawno pisalam przeciez o Jedraszewskim - co on nawyrabial w Lodzi , teraz w Krakowie ma wieksze mozliwosci - co zreszta widac.

4 polubienia

Przyszło mi teraz do głowy, że jestem bardzo ciekawa, jak do tych rewelacji odnoszą się moi znajomi, którzy byli na ppk i znajomy ksiądz :slight_smile:
Postaram się chyba dowiedzieć.
Ale coraz bardziej nie rozumiem, jakimi ten człowiek w ogóle kieruje się motywami, tak samo jak inni popierający go biskupi.

Jedraszewski jest chorobliwie chciwy i ambitny.
JPII dl pzyklad, ze papiezem moze zostac Polak - do tego abepe nie wystarczy, trzeba zostac kardynalem.

1 polubienie

A potem kardynałem, papieżem i szybkie wycofanko do średniowiecza? :sweat_smile:

1 polubienie

przy nim? Sredniowiecze to by sie jawilo niczym Oswiecenie.

1 polubienie

Sprobuje pozniej. Na razie strona nie odpowiada (kurza stopa!)…

Jedraszewski - to taki Kaczyński kościoła. Więc wszystko jest możliwe. Czasy sa takie, że miernoty są na piedestałach.

3 polubienia

Nie lubie teorii spiskowych ale…probowalam kilkakrotnie i sie dowiadywalam ze ta witryna jest niedostepna…

Obawiam sie, ze prezes moglby sie sporo od abepe nauczyc. Ale jako tandem moga byc bardzo niebezpieczni.

U mnie otwiera sie bez problemu.

1 polubienie

A moze bardziej sie narazilam??? (Orwelll…). Ale sprobuje!

Dalej to samo…

Moze sprobuj wpisac w google jasna gora, jedraszewski, blad antropologiczny, wprost?
Link albo tak?

1 polubienie

Dzieki! Po prostu nie laczy z Wprost. Wpisalam slowa kluczowe i znalazlam w na:Temat. Ale to juz nie do smiechu. Ogarnelo mnie przerazenie…