Blokujesz reklamy w przeglądarce?

Mam AdBlock. Tu na Pytamy nie mam. W telewizji? Oglądam. Przecież się nie powieszę, że reklama leci. Ten czas wykorzystuję na zrobienie kawy lub czegokolwiek, przecież nie będę siedziała i słuchała reklam :joy: Często rezygnuję z kupowania i używania czegoś, co używałam i uważałam za niezłe tylko dlatego, że zobaczyłam to na reklamie. Dlaczego? Dlatego, że jestem troszkę przekorna i jak mi ktoś coś “wciska”, to wolę sprawdzić czy może jest coś fajniejszego, bo jak coś jest tak beznadziejne, że bez reklamy ludzie tego nie kupią, to wolę poszukać czegoś, co nie musi się tak nachalnie reklamować. :slightly_smiling_face:

5 polubień

Lepszy jest ublock.
Dotyczy wszystkich przeglądarek na kompa i Firefoxa na telefon.

2 polubienia

Devil, sama nic tu nie kombinuję. Jest taki pan, który się naszym sprzętem komputerowym zajmuje i ja po prostu mam tak, jak on zrobi :wink:
W telefonie nie korzystam z przeglądarki, bo telefon mam słabiutki i z dość małym ekranem, co też jest dla mnie istotne. Akurat “pytamy” na nim nie łapię, a na inne fora nie chce mi się wchodzić. Wymieniać go na razie nie mam zamiaru, mimo, że mam go 100 lat. Bateria trzyma tydzień i nie chcę nowego, który będzie się ciągle ładował.

2 polubienia

Ja to tylko telefon.
Wygodne, mobilne, szybkie. Ładuję co 3 dzień.

2 polubienia

Widzisz - ja oprócz pisania tutaj jeszcze dekupażuję (tak lubię), więc telefon… Owszem, może używałabym ale tylko poza domem. A ileż tego czasu poza domem jest takiego, żeby można było popisać na forum? Nie tak wiele. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Na dworcach, przystankach i autobusach wszyscy klikają w smartfony. W poczekalniach do lekarza też. I na przerwach w szkole. A i idąc gdzieś sobie. To jest wszędzie.

3 polubienia

Nie używam dodatkowych blokerów prócz blokerów wbudowanych w przeglądarkę.

2 polubienia

Devil, nie samym netem człowiek żyje.
Spróbuj kiedyś.
:wink:

2 polubienia

To gorsze od pandemii.
Nie wiem jak to jest, ale niektorzy na wdok laptopa uciekaja, a smartfon im niestraszny? Mam tu na mysli pokolenie 60+, ktore zostalo zmuszone nejako przejsc z komorek na smartfony, bo niczego innego juz nie ma.

1 polubienie

ale wciąż działa :slight_smile:

A nie zauważyłeś, że stacje walczące nieraz ze sobą umawiają się co do minuty w którym momencie włączyć reklamy? Trafiam na reklamę 1-szej, przełączam na 2-ą, a tam też reklama, Jadę na 3-cią i znowu trafiam na reklamę. Przypadek? Nie, zmowa!

3 polubienia

Mam tak samo:)))
Reklama działa odstraszająco. Też jestem nieraz przekorna, poza tym, kupując reklamowany produkt płacę nie tylko za niego, ale też za jego reklamę. Przecież producent koszt reklamy wrzuca w cenę produktu. Nie dość, że nie lubię (często durnych) reklam, to mam jeszcze za nie płacić?

3 polubienia

Są, są bardzo proste telefony, nota bene taniutkie. Taki ma moja teściowa. Nawet zdjęć nie robi i nie odbiera.

1 polubienie

Ale tym sąsiadkom nie zaszpanujesz :joy:

1 polubienie

Smartfona mam od sierpnia. I tam nie ma żadnych reklam.

1 polubienie

I bdb, nie lubię szpanu :slight_smile:

2 polubienia

ale sa tacy co lubia, choc czesciej jest to auto czty jakis modowy markowy koszmarek.

2 polubienia

Nadal się jeszcze robi klasyczne komórki można je nabyć w sklepach albo w salonach do tego jest jeszcze sporo w obiegu starych komórek sprzed iluś tam lat

2 polubienia

proste robic sie robi, ale ludzie lapia sie na promocje szajsowatych smartfonow i potem juz uzaleznieni takowych nie chca.

1 polubienie

Są przecież featur phone’y, ale niektórzy starsi ludzie mogą woleć smartphone ze względu na większy ekran i litery.

2 polubienia