Blokujesz reklamy w przeglądarce?

ja mialam na mysli taka dziwna ludzka ceche - jak male to nie ugryzie :wink: az tak bardzo.

1 polubienie

W telefonie mam zainstalowaną Operę, ma swoją blokadę, podobnie w komputerze. Ale by wejść na stronę np banku, to muszę blokadę wyłączyć - inaczej stronę rozłancza, podobnie strony np pacjęt.gov

1 polubienie

Te starsze w większości słabo łapią sygnał 4 G. Mój dostawca niedawno wyłączył sieć telefonii 3 G, które mają najczęściej te starsze. Sony Erixon T 10 z klapką używałem 11 lat co dzień, bateria wytrzymywała 4 lata, i 4 dni po naładowaniu, tyle że on do 3G

2 polubienia

T10 obsługuje GPRS więc nawet nie 2g.

T 10 i miał internet, i dziwnie łapał zasięg w tunelu autostradowym 6 m pod ziemią w Austrii i podobnie w lesie. Jedyny stary telefon na 20 osób w busie z zasięgiem, ich nowe wysiadały. Kolejki były na rozmowy gorąca linią z rodzinami, proponowali 10 € za możliwość połączeń, tylko swoje karty sim przekładali, i drapali karty na doładowania, niektórzy mieli po około 30 zdrapek, kasy nie brałem, taki ciul że mnie. Ale w zajeżdzie np postawili obiad czy piwo

1 polubienie

Tak. GPRS.

1 polubienie

Bo te stare tel na innej częstotliwości chodziły.

2 polubienia

Tego nie wiem, ale morzesz mieć rację, telefon leży do dziś w szufladzie bez baterii, cóż strony w necie długo wchodziły, ale były, tylko że polski roming był drogi. Założyłem wtedy kartę z Wind i doładowania za 10€ starczały na 20 dni średnio w romingu do Polski

A ja, kurna nie mam zainstalowane żadnego ablocka, a, jak wchodzę na Onet, to oprócz tytułowej strony, gówno zobaczyć mogę, bo oni każą mnie wyłączyć cóś, czego nie mam.

1 polubienie

zobacz ublockorigin
onet bezczelny,

2 polubienia

I jeszcze Wyborcza mnie nie dopuszcza, Mam ich w dupie.

2 polubienia

wyborcza to chciwce - nawet za przestarzale teksty kase wolaja niczym Urban :wink:

3 polubienia

Jeśli dobrze pamiętam i rozumiem, smartphone’y nie mogą promieniować równie bardzo, bo nawet bez tego muszą być ładowane praktycznie codziennie.

Nie mogę też wykluczyć, że chodzi o jakieś normy bezpieczeństwa.

1 polubienie

A jaka przeglądarka? Bo opera ma już blokowanie reklam zaszyte.

2 polubienia

No patrz a ja swój smartfon ładuję raz na 3 dni. A co do równego promieniowania…
1 Są normy
2 Nigdy telefony nie były połączone z siecią cały czas. Telefon łączy się z siecią przez 1/8 czasu tzw ramki. Chodzi o to że na jednej częstotliwości jest określona ilość kanałów a w niektórych przypadkach tych by nie wystarczyło na wszystkie telefony. Dlatego na jednym “kanale” jednocześnie pracuje 8 telefonów każdy po 1/8 czasu. Dodatkowo w GSM jest kanał serwisowy który obecnie używany jest do wysyłki/odbioru sms.

2 polubienia

Tak, Opera. Muszę znikać i jutro rano rozwinę, to czego się domyślam, panie Piotrku sympatyczny, :raised_hand_with_fingers_splayed:

2 polubienia

Miłej nocy Jarku

2 polubienia

Mój wtedy Sony Erixon to był zwykły obciachowy telefon nie smartfon, dziewczyny z którymi wtedy kręciłem miały aż zwykłe tarczowe Aster, 1 dziewczyna z Myślęcinka miała na korbkę i przez centralę :stuck_out_tongue_winking_eye:, kilka razy się topił i pływał z mną, i stale działał po wylaniu wody, raz służył jako hm skuteczny kastet - takie czasy to były. Jak na dziadka to był do nie zajechania, serwis to jedynie załatwiał baterie na podmianę. Mój obecny smartfon trzyma baterię do 10 godzin, ma aż 3 lata, wyczuje wodę, wilgoć czy spoconą dłoń to się nie załączy przez 1/2 dnia, i parzy w ręce, jak to na budowie. U mnie tylko jako alarmowy czy ratunkowy

Mam wszystkie przeglądarki. Większość ma adblocka, chrome nie ma i jest włączany tylko wtedy, gdy witryna blokuje treść przy adblocku.

3 polubienia

Adblock?

1 polubienie