Blokujesz reklamy w przeglądarce?

Pamiętam, że w dawnych telefonach wahania zasięgu były mniejsze i rzadsze.

1 polubienie

Dawne telefony chodziły troszkę na innej częstotliwości. Teraz mało kto ma telefon włączony do sieci bez LTE

3 polubienia

Można w ustawieniach wymusić aby logowało się do BTS z 2g ale internet będzie bardzo wolny.

2 polubienia

Moja koleżanka miała taki (T10) lub podobny, ale to był Ericsson.

Mam duży sentyment do Ericssona T20e, bo moja siostra miała ten model przez wiele lat.

1 polubienie

Chcesz prosty i bezproblemowy tel? poszukaj nokia x1-01. Mam taki jako rezerwowy w samochodzie. bateria minimum 3 tyg trzyma. Ale bajerów brak.

1 polubienie

Miałem. Fajny tel tylko klapka lubiła się rozlecieć przy nich.

1 polubienie

Kaziu też miał ericssona. Później po połączeniu tych 2 marek na wszystko mówiło się sony ericsson.

2 polubienia

Wyborcza nikogo teraz za darmo nie wpuszcza pakiet trzeba kupić to dopiero wpuszczą zresztą tam to nie ma od lat nic wartościowego tylko nagonki na PiS i jakieś bzdety

1 polubienie

Nie zależy mi na Wyborczej, Dawno jej nie czytałem, to nie wiem, co tam piszą.
I nie potrzeba mi żadnej gazety by widzieć nędzę PiSu.

3 polubienia

Niestety skutki polityki PiSu będziemy widzieli wszyscy i to bez żadnych mediów ceny już poszły do góry co dalej strach pomyśleć

2 polubienia

Już je widać. Chyba prorokiem byłem na starym Pytamy, 6 lat temu, czy cóś, jak mawiał stary baca odpiłowywując konar, na którym siedział.

3 polubienia

Polska polityka pokazuje wadliwość demokracji

1 polubienie

Niemiecka w latach 30 też to pokazała. Niestety, demokracja jest pełna wad, ale nie wymyślono jeszcze lepszego ustroju.

Główną wadą demokracji jest jej bezbronność, co w Polsce unaoczniło się w 2016. Konsekwencje poniosą, ci co wybrali, ale, niestety, ci co byli przeciwni też.

2 polubienia

No właśnie Wyborcza to portal reprezentujący model biznesowy typu, że brak reklam, ale trzeba jest płacić.

Za darmo to tylko boli gardło.

2 polubienia

Skoro brak reklam, to ja czegoś tu nie rozumiem. Przecież oni mnie chętnie wpuszczą, tylko, żebym ad blocka wyłączył. A ja go, kuźwa, włączonego nie mam.

3 polubienia

Wyborcza ma reklamy. I są na głównej stronie filmiki przez które własnie nie chce cię wpuścić.

1 polubienie

Wiadomo że z czegoś się muszą utrzymywać poza tym to stwierdziłem że trzeba mieć pakiet i to wszystko nie krytykowałem przecież tego

1 polubienie

Ale, jak do kurwy nędzy, nie mam żadnych blokad na reklamy!!!
Wszędzie indziej problemu nie ma, tylko Onet i Wyborcza.

2 polubienia

Możliwe że to błąd skryptów co wykrywają blokady reklam też tak mam czasem wyłączam adblock i odświeżam stronę ale od razu nie mogę się dostać kombinuje parę razy i wchodzę

2 polubienia

Ja już wszystko robiłem. Bez efektu. Nie to nie. Nie będą mieć kilku więcej kliknięć.