"Bo to się zwykle tak zaczyna", że dwie wojny światowe wybuchły

Może być.
Putin chłodzi szampana.

1 polubienie

Ta… teraz okazuje się, że Polska wywołała obie wojny światowe. Polskie obozy koncentracyjne, to już za mało :frowning:

1 polubienie

To tylko wedlug naszego kolegi…
Te wojny oczywiscie.

1 polubienie

W żaden sposób nie da się zaprzeczyć, że wredna Polska prowadziła i prowadzi wywrotową politykę wobec Rosji i Białorusi. W imię czego?

A Franek Dolas rozpętał drugą wojne światową. :slight_smile:

3 polubienia

I to ze skutkiem lepszym niz budowa betonowego mrowiska

Wypowiedzi harmonika na temat wybuchów wojen nawet komentował nie będę.

2 polubienia

Dla mnie Polska nie jest wredna, to w końcu moja ojczyzna

2 polubienia

Jeśli się urodziłaś w bardzo niewłaściwym miejscu, wśród ewidentnych diabłów, to nie znaczy, że powinnaś to miejsce i tych diabłów kochać.

Co by jednak nie mówić, to swój wkład do dorobku ludzkości wnieśliśmy w postaci M. Kopernika, o./A.Cz.Klimuszki, s.Faustyny, Jana Pawła II i L. Wałęsy, że nie wspomnę o mnóstwie genialnych kompozytorów.

Kopernik Polakiem nie był.

2 polubienia

Daj spokoj, jeszcze troche i kolega do polskich tworcow nieharmonijnej cywilizacji ludzkiej zaliczy Dzierzynskiego , Feliksa znaczy.
Bo pewnie o jego bracie uznanym naukowcu to nawet nie slyszal.

1 polubienie

I tego, że Dzierżyński z dobrej szlachty pochodził. Mniejsza o większość, bo nie ma sensu dyskutować z kimś, kto nie zna tematu, ale i tak wie lepiej.

1 polubienie

Miejsca urodzenia nie wybierałam, wolałabym cieplejsze kraje, ale… myślisz, że w innych państwach tych diabłów nie ma? Wolałbyś urodzić się w Sojuzie? A może w wolałbyś być Niemcem? W każdym kraju polityka jest brudna, chciałabym trzymać się od niej jak najdalej.

4 polubienia

Taaa, jasne, sistra Faustyna, psychicznie chora zakonnica - niewątpliwy dorobek ludzkości :slight_smile:

2 polubienia

2 mld katolików stawia ją wyżej, niż wszystkich papieży, a przecież papieży nie uważają za chorych psychicznie.

Dwa miliardy katolików? Masz jakieś źródło tych danych?

1 polubienie

Nietrudno do takich źródeł dotrzeć…

No, miałem o 1/3 nieaktualne dane.

Jak to przecież katolicy wyznają nieharmonijną bezmyślną ogłupiającą religie spożywają harmonijne ryby w czasie postu i na Wigilię

2 polubienia