Brak mi kreatywności..... Na niespodziankę

Słuchajcie ludkowie. Pomóżcie mi wymyslic jakąś fajną, a możliwą do wykonania w obecnej sytuacji, niespodziankę urodzinową. Imprezy nie będzie. Tj będzie, ale w blizej nie okreslonej przyszlosci. Wycieczki tez nie ( hotele spa itp nadal nie czynne, góry nie atrakcja… Nad wodę neszcze za szybko itp). Czym mlodą zaskaczyc. Jakiś pomysł z efektem wow? Nie chodzi o drogi prezent.

2 polubienia

A które to urodziny i dla kogo? Ile ma młoda?

2 polubienia

No właśnie?

Tradycyjnie - oklaski i 100 lat na balkonach :wink:

18 lat

Tu nie ma balkonów :wink:

1 polubienie

Nie obięła Was jeszcze balkonizacja? Kuźwa, nas też jeszcze nie … Nawet się jeszcze na nią nie zapisaliśmy …

1 polubienie

Daj jej coś od matczynego serca☺
Weź ozdobną kartkę, napisz tam coś od siebie, np:
Dziś szczególny dzień dla Ciebie córeczko, wkraczasz w dorosłe życie, w którym otworzy się dla Ciebie wiele dróg, jakąkolwiek pójdziesz, zawsze będziemy z Tobą.
Podzielimy radość z dobrze obranej drogi, będziemy wsoarciem, kiedy zbłądzisz…
No kurde, sama wiesz co Ci serce dyktuje :wink:
Wyznanie miłości cenniejsze od drogiego prezentu
(który dasz potem).
Kartkę połóż w jej pokoju kiedy będzie spać, rano obudź ją trzymając torcika ze swieczką :grin:

6 polubień

Podoba mi sie to. Ale nie rano, a tak koło południa :joy:

3 polubienia

Bilet “Out fo jail” z Monopoly :wink:

Mieszkasz ponoć gdzieś przy lesie (jak to elf :slight_smile: ) Urządźcie jej w tym gaju urodzinowe podchody. Dzień wcześniej trzeba by oznaczyć trasę i jak trafić do punktów, w których umieścić jakieś drobne upominki I do każdego załączyć okolicznościowy tekst od każdego członka rodziny, napisany jego własną ręką. W ostatnim miejscu dać najważniejszy prezent. Zresztą można tu wiele kreatywnych rzeczy wymyślić.

2 polubienia

Nie koło południa, masz ją obudzić, jeśli nawet się na chwilę zezłości, to po latach będzie miło wspominać.
18-tka dla dzieci, to wyjątkowe urodziny, prezenty są psikuśne, dużo śmiechu.
To jedno z najpiękniejszych wspomnień :grin:
Po rozwodzie… ma się rozumieć :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Osiemnaste urodziny obchodziłam na cmentarzu!!!

2 polubienia

@elsie przykre sytuacje w naszym życiu, to już odrębny temat.

1 polubienie

Niestety…

1 polubienie

Moja mama umarła w domu, w otoczeniu rodziny i świeżych bukiecików z okazji Dnia Babci, 21 stycznia.

2 polubienia

Moja babunia miała pogrzeb w dniu moich urodzin. Ale byłyśmy przy babuni.

2 polubienia

My przy mamie też, wszyscy.

1 polubienie

Wyszłam po karetkę…

1 polubienie

@elsie odpuśćmy sobie te bolesne tematy, w pytaniu koleżanki i irodzin jej córki :sunflower:

1 polubienie