Brakuje wam tutaj pewnych osób?

Tambiert ma założone konto.

1 polubienie

Haha… @anon70601590 znalazłem wiersz o Poliglacie :slight_smile:
Dla Satynowej i Poliglaty

2 polubienia

A jeszcze “Ani mi się sni”,"Waniliowy obłok ",“Maryjusz”“Ruda elżunia”,“uszaty arbuz”,"Księżniczka "Kuchni,MaliJM,Sarenka 666.,November…Mnóstwo tych ludzi którzy zniknęli

1 polubienie

666 tu jest, @anon70601590. Większość pozostałych już dość dawno porzuciła forum i choć ich brak, szanse na powrót raczej niewielkie. Mnie cieszy powrót Pitbulla. Lubię jego opanowanie spokój.

1 polubienie

Ja też jestem…miałam się tu nie pojawiać, ale jednak mimo wszystko miło wspominam tamto pytamy…i Was…czasami tu będę się pojawiać i pisać…z sentymentu…

4 polubienia

Jako osoba, bardzo możliwe, ale jako nick, jesteś tu nowa, @Tris_Prior :blush:

2 polubienia

Ja też jestem ciekawa kto zacz… :wink:

1 polubienie

A to na pewno :relaxed:

Chcesz być anonimowa - uszanujemy. Chcesz zdradzić dawny nick - czekamy :grin:

1 polubienie

Mam pewne skojarzenia, ale zostawię je dla siebie. Nie są najważniejsze. Ważne, byś to forum kiedyś także wspominała miło. Pojawiaj się i pisz odrobinę częściej niż czasami :wink:

2 polubienia

Po kilku postach lepiej nie kojarzyć , można zabrnąć w ślepy zaułek :wink:

Myślę, że to nie jest tajemnica. Tylko zastanawiam sie, czy to coś zmieni kiedy napiszę jaki miałam nick na starym pytamy…

1 polubienie

Czy me stare smocze oczka dobrze widzą? Tam na baru jest smok (smoki?) czy nietoprz(nietoperze?).

Jak na moje chore oko, to gołębie.

Kruki

raven

1 polubienie

To mi się ptaszki pomyliły :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Po obrazku trudno dociec, ale ma on swój podpis, więc wiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Moja odpowiedź była niezgodna jak Tris :wink:

1 polubienie

Moja też, bo to nie kruki a po prostu ptaki. Pospieszyłem się.

1 polubienie

Ja myślę że tak. Wtedy albo rozmawia się już inaczej, jak z dobrą znajomą, albo w ogóle się nie rozmawia😁
Wszystko kwestia tego jakie z danym użytkownikiem były stosunki . :slight_smile:
Zacząć od nowa pewnie też fajnie ale podejrzewam że męczące takie uwazanie na słowa żeby się nie wygadać,z czymś.

3 polubienia