Brakuje wam tutaj pewnych osób?

Osobiście nie rozumiem czegoś takiego, że to nic nie zmieni. No może nie zmieni, gdy osoba była krótko i nie zdążyło się z nią o niczym w sumie rozmawiać. Jednak przy dłuższym pisaniu, zawsze coś tam o sobie zaczynamy wiedzieć i buduje nam się zarys osoby, poglądy, przemyślenia i ogólny sposób bycia.
Więc nie jest tak, że mi jest wszystko jedno z kim i o czym piszę.
Nie pytam raczej ludzi o nicki poprzednie (nie przypominam sobie bym kiedyś pytała) bo powody nie ujawniania mogą być różne. Jednak bardzo nie lubię, gdy ktoś ze mną rozmawia jak by mnie znał, a ja jestem zdezorientowana tym. Uważam, że to nie jest ok.
Z drugiej strony to tylko moje odczucia i jeśli nie ma z tego powodu jakiś zadym i złośliwego pogrywania sobie na emocjach innych to jakoś to przeżyję :smirk:

7 polubień

Ja na samym początku istnienia na pytamy.pl miałam nieprzyjemności ze względu na avek, ktoś mi wbił na pv, obrażał i wmawiał, że wie kim jestem, nie ukryję się przed nim, mogę zmieniać konta, on i tak wie,że jestem X… aferzystką, multikontowcem, fałszywą i inne takie :grinning:

2 polubienia

To nie tajemnica. Jak ktoś chce wiedzieć jaki nick miałam wcześniej to mogę napisać.

1 polubienie

Mi niczego nie musisz pisać, to Twoja decyzja i ja ją szanuję.

2 polubienia

Nie wiedziałam, że takie pochody robili na PW, jestem w szoku.

1 polubienie

A co ja miałam powiedzieć? ledwo się zjawiłam a tu taki atak, po jakimś roku ten ktoś mi uwierzył, że nie jestem Adell…

1 polubienie

Ty chyba byłaś w jeszcze większym szoku niż ja.
Ale Twój styl pisania jest unikatowy, Ty możesz mieć 200 kont ja i tak będę wiedział, że to pisze Ewa :slight_smile:

1 polubienie

Ja tam na @anon75849589 hasło :wink:

1 polubienie

Nie, jak zechcę, nie będziesz wiedziała :innocent:

1 polubienie

Co @anon86894402 ???

1 polubienie

A ja jestem ciekawa :slightly_smiling_face:

1 polubienie

@Bocca-Lupo , żeby nie było, nie mam zamiaru robić tu psikusów, kiedyś, dawno temu na pewnym portalu byłam modkiem, naszym obowiązkiem było “rozruszać” towarzystwo, musieliśmy zakładać kilka tematów i prowadzić je do końca. Kiedy wyczuwaliśmy nudę lub zaostrzone sytuacje, zakładaliśmy lipne konta żeby rozśmieszyć użytkowników. Byłam kiedyś Danutą Hojarską ( ona była wdzięczną postacią) innym razem wbiłam jako Azja :grinning: długo by gadać. Mieliśmy konferencję na gg, admin dawał dyspozycje, a my sruuuu na portal nie mówiąc nic nikomu, wiele razy mi na pv pisali, żebym sprawdziła kim jest Azja, a to nikt inny tylko muuuułłłłła :))))))

2 polubienia

Co nie jest zabawne @anon70601590 ?

Miało być to nie tajemnica… zgubiło mi się z pośpiechu nie

Ty chyba nie przeczytałaś ze zrozumieniem tego co napisałam.

Zrozumiałam niestety:-)
Piszesz to z dumą.

@anon75849589 Na starym miejscu, zmieniając nicki, zawsze o tym informowała.

1 polubienie

Nie zawsze :slight_smile:

Przynajmniej, ja tego nie dostrzegłem. Przy każdej zmianie wiedziałem, jaki nick miała wcześniej.

1 polubienie

tak. Podobnie jak @birbant, podałem je we wcześniejszym (podobnym) pytaniu .
Dla czego? ludzie kierują się sympatiami i antypatiami. Po za tym, im więcej tym lepiej - nie dusimy się “we własnym sosie”. Dyskusja jest bardziej ożywiona i większe prawdopodobieństwo różnych (ciekawych/zaskakujących komentarzy)

1 polubienie