Brawo. Brawo Panie Kaczyński, Brawo Panie Morawiecki Kocham Was

Z PO mielibyśmy tutaj Europe XD z PO jako poddani europejskich elit nie mielibyśmy nawet tych europejskich 7.5 procent a 12 procent.
Tacy bylibyśmy europejscy ahha :rofl:

Ty mnie powiedz Gumowy - podoba sie Ciebie jak lewicowy liberał populistow chwali?

Zawsze mi się podoba gdy ktoś chwali Polskę xd

A pewnie wyborcy opozycji załamani że nie będzie kryzysu który zmiotl by PIS i jednocześnie Polskę…

No i to podejscie mi sie podoba.

1 polubienie

A gdy piszemy czas przyszły, naprzyklad JA BĘDĘ to na końcu poprawnie jest np ROBIĆ czy ROBIŁ, JEŚĆ czy JADŁ itp? Chciałem poszukać w internecie ale nie wiem jak o to zapytac… Sam nie wiem teraz jak ja pisze zwykle…

1 polubienie

Obie formy są prawidłowe. Może być; - będę robić i będę robił.

2 polubienia

A te artykuły nie tyle są pochwałą Polski, co krytyką opozycji niemieckiej wobec rządów Merkel. Zresztą nie podają prawdy.

2 polubienia

Do tego typu dywagacji trzeba podchodzic z dystansem.

2 polubienia

O przekrętach rządowych ani słowa.

2 polubienia

Beda to zamiatac pod dywan.
Jak Telegraf i srebrne wieżowce.

1 polubienie

Z kryzysu z 2008 też nie wyszliśmy tak poturbowani jak strefa euro. Może właśnie nasza siła tkwi w walucie? Poza tym wciąż pobudzamy konsumpcję.

Kryzys 2008 obslugiwala inna ekipa.

Tusk chciał wszędzie zaciskać pasa. Morawiecki rozdaje na prawo i lewo. Efekt taki sam wg. wrzutki autora.

1 polubienie

Jak sie konczy rozdawnictwo to poczytaj sobie historie Argentyny lub Wenezueli (to ostatnie bardzo aktualne, roznica tylko, ze my nie mamy ropy…)

1 polubienie

Byle do końca kadencji. Po nas choćby Grecja 2.0

1 polubienie

Jak już piłeś to nam polej.

1 polubienie

Zawsze gdy cie widzę to czytam domestos :rofl:

Domestos zabija wszystkie kaczki na śmierć.

1 polubienie