Brawo poczta!

Żeby na głowę zamiast maseczki?image

2 polubienia

a buty i sznurowadla? tez nie mam gumki, bo to co chinskie zapasy to sie rozlecialo.
zostaje przysłowiowy sznurek do snopowiazalki :wink:

2 polubienia

A jego już dowieźli?image Znaczy tego sznurka.
Bo sznurowadeł ci w moich butach brak.

2 polubienia

masz buty na rzepy czy nosisz mokasyny?

1 polubienie

Najchętniej mokasyny.

2 polubienia

A co, nie można??? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

I możesz w tym oddychać? Ja się duszę :frowning:

1 polubienie

Ja też!

Predzej i skuteczniej te maseczki nas wydusza niz koronkowy😷

Dziś, przy niedzieli uszyłam kilka z samej fizeliny. Ponieważ wszelke gumki wykupiono, to użyłam recepturek. Leżą jak ulał :slight_smile:

2 polubienia

Google Photos
Ja na razie tak

1 polubienie

Tych parę kroków które wolno mi było teraz zrobić do sklepu, jakoś przeżyłem. Nie duszę się ale oddychanie jest utrudnione.

2 polubienia

Ja się przymierzałem do flizeliny ale nawet dwie warstwy to żadna zapora, są prawie przezroczyste… Porzuciłem ten pomysł.
Ale recepturki to dobry pomysł.image

2 polubienia

mozna tez sprobowac zrobic szydelkowo

1 polubienie

Dobra będzie na ciężkie mrozy. :grinning:

1 polubienie

Ale po co to nosić jeżeli to podobno nic nie daje?

Żeby ukryć wyraz naszych twarzy.
Polaka jest teraz wkur****a Naroda :rofl:

1 polubienie

Jakby nic nie dawaly to po co uzywaja ich chirurdzy, personel medyczny czy dentysta jak Ci w zebach wierci? Maseczki jako takie chronia. Inna sprawa jest ich skutecznosc jeslio mamy do czynienia z domorosla produkcja i do tego niewlasciwym ich uzywamiem. Pomijajac profesjonalne maseczki ze specjalnych substancji i wyposazone w filtry. Sa jedna z wielu metod ochrony przed wirusem. Odpowiednie stroje, gogle czy inne okulary, roznego rodzaju rekawiczki w tez sa niezbedne.
Maseczki? Wirus bezpostednio przenosi sie przy dotyku - tu niezbedne rekawice w powietrzu korzysta z “pojazdow” jaka sa drobinki śliny, pyl unoszacy sie w powietrzu, roznego rodzaju aerozole - a przed tym maseczka uchroni.
W zasadzie to kilka warstw wiekszosci tkanin, choc najczesciej uzywa sie bawelny powinna.

3 polubienia

To jeszcze z czapeczka, szalikiem i rekawiczkami do kompletu

2 polubienia

Oczywiście czapeczka z pomponikiem. :grinning:

1 polubienie