Brawo władze Rosji z Putinem na czele, że nie zgłupiały, jak kraje UE?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Po Czarnobylu Wyscig Pokoju tez jechal…

7 polubień

Europa to Polske stawia za wzór walki z koronawirusem. Brawo, jestem dumny xd

1 polubienie

Stara bolszewicka zasada - jeśli się o czymś nie mówi to tego nie ma.
Na stokach narciarskich w Włoszech 1/3 ludzi to Rosjanie. Mam pisać dalej?

4 polubienia

A stara wiadomonacyjna zasada mówi, że jak ludzi będzie się straszyć i stresować, to ubędzie konkurencji innych nacji.

Koronawirus przejdzie, uspokoi się albo będzie traktowany już tak jak grypa, a te wszystkie zakazy zgromadzeń itp pozostaną na zawsze… Nigdy to co pamiętaliśmy sprzed tego roku nie wróci już całkowicie. Zniewolenie ludzi trwa. XD
Za kilka lat nie do wyobrażenia będzie, że na jakimś koncercie muzycznym było przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi i nikt nie przejmował się niczym poza jakimś ewentualnym zamachem… Teraz człowiek będzie bal się człowieka… Zresztą i tak nic nie będzie mogl.
Jednak w przypadku ludzi łatwo podatnych na manipulacje - oni nie będą dostrzegać że nic nie mogą…

1 polubienie

To Putin zostanie człowiekiem który się temu przeciwstawi i będzie walczył o wolność ludzkosci! :rofl: Co oczywiście zostanie wrogo przyjęte przez wiadomacyjnych i ciemny lud który nie myśli samodzielnie.

1 polubienie

Jak bedzie mial kim rzadzic. A na koncert pojedziesz sobie do Meksyku. Festiwalu Viva Latino nie odwolali, wychodzac z zalozenia, ze i tak w megalopolis liczacym ponad 35 milionow ludzi niczego nie upilnuja.

Która Europa??

1 polubienie

Co ty wiesz o zniewoleniu ludzi?

2 polubienia

Mamusia koledze @GumowaKaczka na piwo mie dawala kieszonkowego :smile:

2 polubienia

Ha,ha,ha…No dokładnie to samo pomyślałem :innocent: