Brytyjczycy jedzą wiewiórki?

Co trzeba mieć w tej mózgownicy, żeby takie “informacje” ludziom wciskać? Czy oni są już aż tak zmanipulowani, że uwierzą w to?

2 polubienia

Ja nie jadam ze względów ideowych ,swinke morska pod warunkiem, ze ktos za mnie zje ryz ? Paskudne to bylo wole owoce morza :baby_bottle:

2 polubienia

Ale ja nie wierzę w to, żeby ktokolwiek pożarł wiewióreczkę :smiley:

2 polubienia

@joko czego ludzie z glodu nie wymysla?

2 polubienia

Da sie bywaly przypadki kiedy zkonnice jadaly koty

1 polubienie

Okonku - dałaś się nabrać rosyjskiej propagandzie? Mamy na forum kolegę, który tam mieszka i z pewnością wie na ten temat więcej.

1 polubienie

Propaganda?
Z rodzinka to ja na zdjeciu i po bokach

1 polubienie

Na surowo to sie chyba nie da.
Fakt ze szara wiewiórka wypiera ze srodowiska nasza płowa? Poziom ruskiegio idiotyzmu ?potrafi w pionie ustawić

A może takie dziwne stwory będą jeść?

3 polubienia

Łowca jelenia

1 polubienie

Kto albo co to jest?

1 polubienie

No właśnie. Spotkałem kiedyś tego stwora … Dziwny był… Zdążyłem fotkę zrobić i dał dyla …

2 polubienia

Zagadka zlapana w locie postawilabym na szopa pracza :face_with_head_bandage:

1 polubienie

A wyszukiwarka mi mówi, że to kuna i w dodatku górska. No ale ja to ogona nie widzę.

1 polubienie

To moje zdjęcie, wiec wyszukiwarka może głupieć. Różniaste stwory chodzą po tej ziemi, nic nie poradzimy …

2 polubienia

Wygląda jak wiewiórka bez ogona.

1 polubienie

A nie za duża na wiewiórkę?

Oj to tylko nasz kolega selfika sobie zrobil w drodze do budki toytoi

Bardzo fotogeniczny jesteś. :upside_down_face:

2 polubienia

Dorosły wiewiór zwyczajny waży 330 gramów. Po wypatroszeniu, odcięciu głowy i niejadalnego, włochatego ogona pozostaje 180 gramów wiewiórczyny z kością. Bez kości będzie tego mięsiwa około 100 gramów, czyli tyle, ile przeciętny Smith połyka dziennie.
Brytyjczyków jest 67 milionów, więc prosta matematyka dyktuje, że dziennie na wyżywienie Wyspiarzy trzeba 67 000 000 wiewiórów.

Taka populacja wiewiórów biegających po brytyjskich parkach wyrządziłaby więcej szkód niż pożytku.

2 polubienia