Buahaha 🤣 Dobrze, że na zachodzie władza ma jeszcze jakis szacunek do opozycyjnych mediów xd

Nie to co w tej autorytarnej Polsce XD

https://www.google.com/amp/s/www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2022-01-25/joe-biden-nazwal-dziennikarza-telewizji-fox-news-glupim-sukinsynem/

Jeżeli w USA przy pomocy politycznych narzędzi zaczną się próby wpływu na niewygodne media, bądź przy pomocy dekretów będzie ograniczana ich działalność, z wielką przyjemnością wrócę do tej dyskusji z Tobą. Lecz w obecnych realiach uważam, że zastosowana przez Ciebie ironia, poparta cytowanym przykładem, jest zwyczajnie z doopy wzięta.
Miłego dnia.

5 polubień

Jaka ironia? Przeciez pisze na poważnie plus zastosowałem wyjątek potwierdzający regułe :rofl:XD Nie wiem jak sie doszukałes tutaj tego co znalazles xd

Biorac pod uwage poziom reprezentowany przez czesc newsolapow, nie tylko amerykanskich? To i tak łagodnie określił.

1 polubienie

No a gdyby z tvnu tak spytali Dude o inflacje a on by tak powiedzial to by byla afera przez nastepne pól roku xd

Ale kto by te afere rozpetal? Sad uznal, ze okreslenie prezydenta debilem obrazą nie jest. To i okreslenie dziennikarza ponurym sukinsynem tez powinno sie miescic w standardzie wyznaczonym w ostatnich latach.
A powinienes wiedziec, ze w USA jesli ktos kogos okresli negatywnie w zwiazku z pelniona funkcją nie podlega zaskarzeniu jako obraza. Pewnie w niektorych stanach mozna najwyzej mandat dostac za publiczne uzywanie slow powszechnie uznawanych za obelzywe.
W koncu mówienie prawdy? :wink:

3 polubienia

Ja tylko przypomnę, ze w USA 50 lat temu to właśnie dziennikarze doprowadzili do ustąpienia prezydenta Nixona po aferze z próbą (nieudaną!) instalacji podsłuchów siedzibie opozycyjnej partii. A w środkowej Europie jest kraj, który podsłuchuje wszystkich nieprzychylnych rządowi, zaś rządzący wyśmiewają się z tego mówiąc, że to “teatr polityczny”.

6 polubień

Każdemu się zdarza. To tylko człowiek. Stary

1 polubienie

W przeciwienstwie do innego starego czlowieka certyfikat zdrowia przedstwil. :wink::joy_cat:

2 polubienia

Nooo takie działanie zasługuje na piętnowanie. Ale takie również

2 polubienia

Wstawilem Biden wlasnie chociazby przez to co podales.

Tylko Biden nie jest naszym prezydentem.

Co ma wyrażanie swojej opinii do chęci ograniczania wolności słowa?

No tym razem chyle czoła bo zestaw idealny.Na zobrazowanie sytuacji.