Buahahaha Duda przegra w drugiej turze!

To prawda!
Hurrrra!
… A zapomniałem że jestem na pytamy XD

1 polubienie

Nie jesteś przypadkiem zwolennikiem PiSu?

To tylko sondaż. Nic nie znaczy. Wazne beda wybory. A jak widac roznice minimalne.

1 polubienie

Beda niezle przepychanki przy urnach.
Duda ma za soba potezna machine propgndy koscielnej, ktora zna sie na swojej robocie.

Zbyt piękne. Jeszcze 5 dni kampanii. Elektorat Adriana nie odpuści. Zagłosują nawet seniorzy na ojomach i w salach operacyjnych.

4 polubienia

Obawiam sie, ze to juz nie seniorzy beda decydowac.
Wiek wyborcow PiS sie obnizyl. Dodaj do tego wszystkich, ktorzy nie zalapali sie na kolejne fale emigracyjne, lub nie dali sobie rady, ludzi zarabiajacych grosze, bo tyle potrafia, a obiecuje sie im place minimalna z Ksiezyca. Tych, ktorzy boja sie stracic 500+, bo tym straszy PiS. I duza grupe mlodych ludzi, ktorzy nie maja na siebie pomyslu, bo kazdy wymagalby nauki i jakiegos dzialania? Jak covid pokazal z tym liczeniem na importowana sile robocza to roznie bywa, ale latwiej pomstowac na “ukrow” niz samemu wziac sie do pracy.
Problem w tym, ze papierem to sie tylko termity i rybiki cukrowe najedza a nie ludzie konstytucja czy dodrukowanym pieniadzem bez pokrycia.
Poza tym Duda jest taki slodki, a wszyscy na niego krzycza…

Ktoś oświeci wreszcie ten ciemny polski lud? Ja na ten jego szpetny pysk paczeć nie mogę… a co dopiero słychać za obecnej prezydentury:D

Szkoda że nie ma zdjęcia kandydata “Trudno Powiedzieć” bo go nie kojarzę. Trzaskowski nie jest zbyt idealny ale zagłosuję przeciw dupie, tfu Dudzie.

1 polubienie

To wy też matoły głosujcie swoimi seniorami XD nawet tego nie umiecie? XD za mało macie antypisiorkowych fanatyków? Xd

Trzaskowski? Rzeczywiście źle mu zu oczu patrzy XD kłamca oszust cwaniak i tyle

Nie. Od kiedy? XD

Bo wypowiadasz się dobrze o PiSie a źle o Opozycji?

Ciężko wypowiadać się dobrze o opozycji

Dlaczego nie wierzycie w zwycięstwo? XD