Buahahaha thusz! Lol

Na serio wybuchłem śmiechem gdy to przeczytałem XD

Dlaczego tchorz, lepiej sie wycofac niz dac sie opluc. Plujący moze miec koronowirusa.

1 polubienie

Nie wierzę! Dwa dni temu sama gdzieś słyszałam (radio?) jak dementowała pogłoski, że sie wycofuje.
I Budka wypowiadał się, że PO nie rozważa zmiany kandydatury na stanowisko prezydenta.

1 polubienie

Kidawa była porażka. Szkoda mi jej. Pewnie swoje w domu wypłakała.
Trzaskowski też moim zdaniem nie zrobi rewolucji. Ja bym widział Budkę.

2 polubienia

Przymusili to sie wycofala. Niestety podobnie jak wczesniej niejaka pani Ogorek pokazala, ze nie wystarczy chcieć.

3 polubienia

Trzaskowski to nieporozumienie i blad taktyczny - Warszawa oddana walkowerem.

1 polubienie

Ale ładnie to napisałem, z trzema błędami xd

Taka tfurczość jak swiadoma na forum dopószczalna

Kto ją zastąpi, jeśli rzeczywiście rezygnuje, to sprawa drugorzędna. Mnie chodzi o to, że mamy kolejny dowód na to, że politykom wierzyć nie można!

2 polubienia

Największą siłą aktualnej w Polsce władzy jest słabość opozycji.

2 polubienia

Niestety tak by było…

kandydaci na zasteptwo tez nieciekawi. PO nie ma sensownego kandydata i tu jest problem. pchaja sie juz zużyci politycznie, a fucha przezydenta to nie emerytura w Europarlamencie…

4 polubienia

Można powiedzieć, że gdyby PIS się nauczył wycofywania z durnych pomysłów przepychanych przez sejm kolanem nocą, to w Polsce byłoby lepiej. Ale PIS od zawsze propagował politykę “Ani kroku w tył”, głównie po to, żeby wbijać ciemniakom do pustych głów aksjomat o nieomylności prezesa, większej nawet od nieomylności papieża.

3 polubienia

Pędzi pociąg historii,
błyska stulecie - semafor,
rewolucji nie trzeba glorii,
nie trzeba szumnych metafor,
potrzebny jest maszynista,
którym jest On;
towarzysz - wódz - komunista;
Jarosław - słowo, jak dzwon!!!

Pozwoliłem sobie sparafrazować niejakiego Broniewskiego Władysława, który w ten wierszu właził w dupę Stalinowi.

3 polubienia