Byliście we wnętrzu Wielkiej Piramidy w Gizie?

Ja nie byłem jeszcze w tym wcieleniu, ale znalazłem dokument od takich, co byli.

Oglądałem ten filmik w dniu opublikowania. Ciekawe rzeczy dotyczą pobytu Napoleona w piramidzie. Dał się tam zamknąć i nigdy nie powiedział, co przeżył. Dopiero na łożu śmierci powiedział do swego (chyba ordynansa):

  • I tak byś nie uwierzył

Chciałabym bardzo tam pojechać i zwiedzić. Ale teraz Egipt mało przyjazny turystom…

Byłem tam przez 4 tysiące lat, ale pewnego dnia szujowaci naukowcy zburzyli mój spokój. Za karę zesłałem na nich klątwę, a na turystów odwiedzających moje dawne królestwo - sraczkę! :slight_smile:

Niestety nie… :frowning: