Byłoby dla Ciebie sensem żyć dla JEZUSA zjednoczonego bez reszty ze wszystkimi, ludźmi i stworzeniami,

żyjącego jednakowo we wszystkich?

Taki JEZUS jest moim Mistrzem, Przewodnikiem, Pocieszycielem i dlatego jestem szczęśliwy.

A kiedyś, pod wpływem ogłupiającej nauki ludzkiej i podobnej religii KK, nie znałem mojego JEZUSA. Wtedy byłem nieszczęśliwym. Nie żyję w rozmodleniu, ale żyję sensownie, w podziwianiu i kochaniu wszystkich stworzeń DSHN-u, i w rozumieniu błędności nieharmonijnej cywilizacji ludzkiej, choć ona jest wirtualną.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

1 polubienie

Oczywiście nie jesteśmy piękni, bo oprócz JEZUSA w nas wszystkich, mamy Go oblepionego milionami diabłów, które wpuszczamy do swego wnętrza wraz z nieprawidłowym, diabelskim pożywieniem i używkami.

A kurcze a ja myślałam, że to ty jesteś bogiem i się na niego tu promujesz.

Widzisz, jak bardzo potrafisz się mylić, i nie masz właściwego rozpoznania?

No strasznie ale myślę że będziesz namaszczonym przez Jezusa do założenia sekty.

która zmieni cały ludzki świat? Teraz widzisz, że to nie jest takie niemożliwe i absurdalne? Bo jak mawiał Napoleon, każdy żołnierz nosi buławę marszałkowską w plecaku.

No nadal nie widzę w tym sensu a sekty to najgorszy twór ograniczający ludzka wolność.
Ale dobrze trafiłeś ze swymi naukami bo ten portal też działa jak sekta, “elitarna” sekta :smile:

1 polubienie

Próbowano zmienić bieg historii, rozwiązując stare Pytamy. Skutecznie?

To ty rozwiązałeś stare pytamy?