Były burze, będą upały

Ale to niepewne czy i kiedy. Okonek jednak powinna się szykować, bo prognozy i amer. i ta druga są jednoznaczne.

2 polubienia

Czyli,że czarne chmury nad Okonkiem zawisnął i inne anomalia-…no zobaczymy :wink:

2 polubienia

Zimą mogą być śniegi … :shushing_face:

I mróz też …

7 polubień

Taki mamy klimat.

4 polubienia

Upały mają wrócić w sobotę. Nie cieszę się.

3 polubienia

Najgorzej jak jesienią te deszcze przyjdą wstrętne … :face_in_clouds:

6 polubień

Dziadek znał zaklęcia na upały. Kiedyś miały przyjść, to się dziadek zawziął i coś wyczyniał, siedział trzy dni sam w kanciapie i upały nie przyszły …

Niestety, nie powiedział co wyczyniał …

3 polubienia

Wieczorem, zarówno dziś, jak i jutro, synoptycy prognozują narastające zaciemnienie. Jednak już o świcie warunki się diametralnie poprawią i nadejdzie upragnione przejaśnienie, które to podobnie do wieczornego zaciemnienia, będzie stopniowo narastać.

3 polubienia

Pojutrze synoptycy przewidują umiarkowane opady deszczu i już ostrzegają, że może być mokro.

1 polubienie

Też tak słyszałem. Z początku nie chciało mi się w to wierzyć, ale znawcy tematu zapewniają, że tak będzie …

3 polubienia

Juz byl.snieg na plaży :stuck_out_tongue_winking_eye: pare lat temu. Palmy przymrozone a
dzieciaki lepily bałwanki z piasku wymieszanego z lodem
Ale czarne chmury?
Jakąś sciezke ewakuacji znajdę :rofl:

3 polubienia

…a może nawet padać grad, jakby się zaniosło :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Pewien góral zawsze trafnie przepowiadał pogodę. Ludzie do niego przychodzili i on im mówił, jaka będzie, i to się sprawdzało. Nagle jednego dnia z samego rana zaczął pytającym odpowiadać; - nie wiem, przyjdźcie kiedy indziej, to może będę wiedział?
– A co się stało? Zapytali.
– Radio mnie się popsuło.

5 polubień

Trzeba przejrzeć ciuchy.

1 polubienie

Znałem pewnego górola, ten to był dopiero prognoz. Zawsze mu się udawało deszcz przewidzieć, suszę a nawet i mgły umiał…
Kiedyś się niestety stała tragedia. Górol przestał pogodowe jutra przewidywać.

Pojechałem do niego i zapytałem
– Baco, co się stało, że już żaden z ciebie pogodyn?
– Zawsze mnie rwało w lewej pięcie, gdy na dysc sło …
Ale zem podglądoł pewnu dziołche, spadłem z drabiny i żem się połamoł. Zgagi mnie dobze nie złożyły, w gire wlazła gangreno i mi jo ciachnęli …
Giry ni mo to i ni mo prognozy …

5 polubień

Jest zimno.

3 polubienia

Chłopaki! Chłopaki! Tu jednej koleżance jest zimno! Nie rozumiecie? To dupy z Was wołowe… :stuck_out_tongue:

6 polubień

U mnie przewidują deszcze z burzami na kolejny tydzień, i mało kiedy się mylą. Mogli by przewidzieć deszcze uczuć z buziami :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

A co, może ciepło jest? :neutral_face:

2 polubienia

A co to ma do rzeczy? :stuck_out_tongue:

1 polubienie