Całe szczęście, że mamy poczucie humoru!

Z powodu pandemii COVID-19, która wywołała panikę, a na nas nałożyła wiele nowych zadań prosimy o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych/haniebnych/niegodziwych do odwołania. Docenimy spodziewaną współpracę związaną z powstrzymaniem się od popełniania przestępstw
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Policja-z-nietypowym-apelem-do-przestepcow.-Skutek-koronawirusa?fbclid=IwAR2p_PLC_90p3tflAM-ELsbnQOAkXxfmDylC5yJnNdFIU04EBiZS3Zs5S2M

Ale to Może być dobry sposób. Największych bandytów nie powstrzyma, ale ci mniejsi rzeczywiście mogą sobie zrobić urlop… :joy:

1 polubienie

Domyślam się o czym piszesz, bo w lik nie wchodzę. Kieszonkowcy siłą rzeczy ograniczą kradzieże, bo zabraknie sztucznego tłoku. Włamywaczom robotę uniemożliwią osoby siedzące w domach. Policjo: jak tu żyć? :wink:

2 polubienia

To chyba pytanie przestępców? Ale ja jestem ciekawa, w jaki sposób zostanie doceniona współpraca… :joy:

w nagrodę, za niedokonanie przestępstwa, nie wsadzą ich do paki :slight_smile:

2 polubienia

Jaka nagroda by się przydała…

Każdy żart w tym zdominowanym przez pandemię świecie jest na wagę zdrowia psychicznego i humoru.

1 polubienie

Też tak uważam! :rofl:

Nie wiem co w tym wesolego.Tym bardziej ze ten apel przydalby sie tutaj w trybie natychmiastowym.Chyba tlumaczyc ani poslugiwac sie przykladami nie trzeba…

1 polubienie