Cale te wszystkie lata...Gierek i jego karawana

Na okładce członkowie zespołu dzierżą karabiny, a przez klaty mają taśmy z amunicją. Tyle wiem tylko, bo to moja płyta, mocno schowana i zabezpieczona. Razem z Hendrixem.

Oj to wiem…
Pytam o Hendrixa.

Ta z gołymi babami.

1 polubienie

To ta cenniejsza dzisiaj.Szczególnie na cd,wyjątkowo.Akurat na cd dosyć szybko dopadła ten album"cenzura"

1 polubienie

Ja tego longa, winyla dostałem od kolegi na urodziny. Ale nie pamiętam skąd ją miał. Podejrzewam, że od swego kuzyna z Holandii, który go odwiedzał.

I pamiętam, że kiedyś w trójkę tak się spiliśmy, że nic nie pamiętaliśmy. :innocent: i to, że do Polski przyjechał Jaguarem. Druga połowa lat 70.

1 polubienie

To nie long…To podwójny album.
Mieści sie na 1 cd ale nie na plycie.
Min. dlatego dlugo nie było mnie na to stać…

1 polubienie

Ja mam pojedyńczego long- playa, właśnie z taka okładką. Płyt cd nie mam w żadnych, nie licząc tych, co je kiedyś miałem do samochodów, ale te już dawno przepadły w mrokach dziejów.

1 polubienie

Wykluczone.Chyba ze na owej imprezie,jedna plyta robila za latający talerz.
To podwojny album a skoro w okladce o jakiej wspominasz,nie moze być mowy o niczym innym.

1 polubienie

Cholera, tam chyba było miejsce na dwie płyty, ale ja jedną dostałem. Musiałbym to sprawdzić, będąc w Polsce. Ale płyta, na 100% - jedna. Lat prawie 40 tego nie widziałem. Tzn, widziałem w 90 latach, jak te płyty zabezpieczałem i chowałem. Są u teściów mojej mojej średniej córki.

1 polubienie

Nie mogło być inaczej.Nawet jesli to pirat.

No więc…Posiedziałem nad tematem ok. 30 minut w nocy…Niestety tylko nad telefonem, co raczej mnie irytuje i nie pozwala się skupić…
Niemniej,jest na onym allegro jeszcze gorzej niż mi się wstępnie przez pomyłkę zdawało.Jakis winyl[!] Andrzeja Zauchy i od razu cena"w ryj",89 zł. :roll_eyes:
I kilka innych takich…Ci z pierwszych stron ofert zapewniają ze wszystko jest tanie a niestety nie jest.Jakis inny winyl,skladak by było weselej,149 zł…Żeby to choć było znane lub było gratka dla koneserów…Ale gdzie tam!
Tak ze to co znalazles z tymi dwoma składakami , jawi się jako nie lada okazja!

1 polubienie