Chcielibyscie, zebym...

zamordowala harmonjnie @harmonika?
Czytam ja sobie i czytam, tyle lektury ku pokrzepieniu serc, raz smieje bardziej, drugi raz mniej i:

  1. kolega mi nie proponowal zadnego partnerstwa
  2. ja jestem obiektem samodzielnym i do partnerstwa nie ciagne (obojetnie w jaki sposob to rozumiec… :sweat_smile:)
  3. posmiac sie lubie!
  4. poodpowiadac tez, tylko nie moglam… :sob:
2 polubienia

Ej, nie mów takich rzeczy. Mogą zostać zrozumiane jako premedytacja, a za to dłuższy wyrok jest… :wink:

1 polubienie

Ale Pytamowicze są za taką Twoją inicjatywą, więc mogłabyś im zrobić przyjemność. Ja oczywiście nie pozostałbym na nią obojętny, nawet przy wszystkich moich wadach z rekordowym lenistwem i wygodnictwem życiowym. Zalety też mam, .co zapewne nie umknęło Użytkownikom serwisu obojga płci…

1 polubienie

Tamto moje pytanie gdzieś wcięło, więc trudno, aby Forumowicze rozumieli Twoje pytanie…

1 polubienie

No właśnie, ja tez nie rozumiem, o co chodzi :frowning:

2 polubienia

Moderacja mogłaby je przywrócić, a ja bym je zmodyfikował, aby nie naruszało regulaminu.

Gdyby @elsie zrobiła przyjemność pytamowiczom i [zamrodowała (cytuję) - kasuję to :drooling_face:] zamordowała Cię @harmonik, to obawiam się a nawet zapewniam Cię, że zostałbyś na ten czyn całkowicie zimny i obojętny. A Twoje lenistwo i wygodnictwo mógłbyś odtąd uprawiać do końca świata.:grinning:

4 polubienia

ajjjjjj :sob:

3 polubienia

Rybcia zamknela…

JUZ!!! :joy:

Pochopnie zrobiła, bo przecież mógłbym je skorygować.

1 polubienie

Ja tam (i tu) sie nie znam. A do rybci mam ZAUFANIE!!!

Elsie, co się stało? :kissing_heart: Własną piersią Cię obronię, tylko powiedz o co chodzi :wink:

2 polubienia

Chyba tamto moje pytanie było zapytaniem, czy Pytamowicze/czki chcieliby, aby @elsie namówiła mnie do partnerstwa, abyśmy razem prowadzili vloga z podróży po Polsce. Dyskusji było niemało, a większość była za tym…Też dla @Bingola

2 polubienia

W przeciwieństwie do mnie, choć prawdziwe ryby wywyższam…

Żałuję wobec tego, że nie przeczytałam tak uroczego tematu :pensive: Byłoby to budujące poczytać o takiej współpracy użytkowników :pensive:

2 polubienia

Elsie nie brała w niej udziału, bo chyba nie była przy sieci.

1 polubienie

Mocno asekuracyjnie postawione pytanie, z góry wykluczające aktywność podczas realizacji i poniesienie konsekwencji w przypadku niepowodzenia przedsięwzięcia.
“To wy sami tego chcieliście, a ona mnie namówiła”.

2 polubienia

No wiesz, kosza nikt nie lubi dostawać, a propozycje bywają do rozważenia.

Pytanie jest zarchiwizowane ze wzgledu na dyskusje jaka sie pod nim rozwinela.
Na forum malo co ginie.

3 polubienia