Chcielibyście zniesienia opłat za wydanie dowodów osobistych?

Bo taki jest program PiS. Brawo, wreszcie coś dla ludzi! Chyba na nich zagłosuję

1 polubienie

Jak potrzebujesz dowod osobisty kilka razy w zyciu to takie zniesienie oplat jest rodzajem marchewki wyborczej dla “krotkomyslacych”

1 polubienie

Akurat superokazja…
Co ile lat zmieniasz dowód?
Powinni zniesc opłaty za paszporty, bo jeszcze trochę i będzie to artykuł pierwszej potrzeby. :thinking::wink:

3 polubienia

Trafilas w sedno!!!

2 polubienia

Żadna z was nie zauważyła o co chodzi

1 polubienie

A skad mamy wiedziec jak my nie z Polski teraz?
I w dodatku ten chyba najgorszy sort

1 polubienie

To poczekamy na rodakow

1 polubienie

Przecież za wydanue dowodu się nie płaci. Wiem. Niedawno wyrabua£am córce

4 polubienia

No właśnie to chciałam napisać , wyrobienie dowodu jest bezpłatne :wink:

3 polubienia

Zdecydowanie,tak.
Zawsze jestem przeciwko oplatom za urzednicze zawirowania.
I wystarcxzy najzupelniej,placic za paszport.

Dowcipniś z Ciebie @Bingola :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Wyrobienie dowodu jest bezpłatne ( pomijając zdjecie) , ale akty zgonu , urodzenia , ślubu już nie , za każdy taki odpis musimy płacić 25 zł.

3 polubienia

@anon75849589 - ze mnie dowcipniś? Taka obietnica pojawiła się w OFICJALNYM programie PiS. Obiecali coś, co Platforma wprowadziła, UWAGA - 10 lat temu!

5 polubień

No to juz rozumiem :joy:

2 polubienia

W Polsce jak czytam ,to co chwile,sa nowe wersje dowodow.
U nas dowod ma waznosc 10 lat,mam jeszcze paoierowa wersje,wazna do 2023r

Z polskim to był cyrk, bo jak wymienialam sześć lat temu, pół urzędu się zbiegło, żeby zobaczyć w naturze ręcznie wypisany ksiazeczkowy ze stempelkami o pobraniu kartek żywnościowych i wykorzystaniu przydziału komunistycznych “walut” :joy::rofl:

3 polubienia

Aaaa ten mam do dzisiaj wydany w 1978r)))
Jego nik9mu nie oddam(polskieho wazneho dowodu nie posiadam)

1 polubienie

Mi oddali i wystawili nowy. Zresztą paszporty uniewaznione przedziurkowaniem kilku stron i przeterminowane też mam wszystkie. W Polsce to się chyba nawet jakaś wkładka paszportowa na demoludy zadolowana u mamy.

1 polubienie

Mnie troche pozostalo dokumentow w Polsce,pewnie juz po nie nie pojade.

@Bingola , mam 3 dowód , bo takie były wymogi ze względu na ich ważność ( wszystkie zachowałam na pamiątkę) stąd wiem , że wyrobienie jest bezpłatne a Ty sruuu z newsem :wink:
Oni sobie to wszystko odbijają na wydaniu innych aktów urzędowych o czym wyżej wspomniałam.

3 polubienia