Chirurg graficiarz, wypalał swoje inicjały na narządach pacjentów

Co myślicie o takim “lekarzu”? Nie umiem znaleźć jakiegoś wyroku i nie wiem jak się taka sprawa potoczyła.

1 polubienie

Jak by nie było reklamacji, to podpis by mnie nie wadził.

2 polubienia

Przyznaj birbant, że to nie jest normalne zachowanie lekarza prawda?

Przyznaję, że gościu miał dość osobliwe poczucie humoru.

2 polubienia

A pacjenci nie protestowali?
Ale już późno… W sumie, chyba wcześnie…

Sprawa trafiła na wokandę, niestety nie wiem czy został ukarany. Mam nadzieję, że tak.

Na watrobie? To ja myślałem że chodzi o TE narządy :rofl: nie wpadł bym na wątrobę…

1 polubienie

po pierwsze nie szkodzic

1 polubienie

Dokładnie. Jakiś czas temu pewien “chirurg” zrobił mi podobnie, jednak zanim odkryłam ten napis ( pewien przekaz dla mnie) w pewnej części mojego ciała! ( na zewnątrz) postępowanie sądowe umorzono… mam nadzieję, że sprawa ujrzy światło dzienne chociaż poprzez media społecznościowe.

1 polubienie

No cóż, biedny człowiek. Jakiś dobry szpitalik dla niego, może to uleczalne?

1 polubienie

To dlatego mam 3 szóstki na małym.

1 polubienie

Jak bym miał małego, tobym się nie chwalił. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

rozumiem na palcu u lewej reki? :rofl:

1 polubienie

Też uważam , że zdrowy to on nie jest. W sensie operować może i potrafi ale jedno psychiczne zaburzenie nie wyklucza drugiego… wywalić śmiecia z branży lekarskiej! Powinni dawać przykład!

1 polubienie

A złapali już go?

1 polubienie

Tego z artykułu to nie wiem, info nie ma w necie. Tym moim to zająć się nei chcą ebany prokurator nie widzi problemu.

Szczerze, to mi to osobiście na narządach wewnętrznych by było wszystko jedno, co tam mogę mieć napisane, najwyżej po mojej śmierci ktoś miałby zabawę po takim “odkryciu”.

A może to my jesteśmy chore??? :joy:

1 polubienie

Złapali!

Złapać złapali, ale czy ukarali to nie wiem. Jednak niektórym “zawodom” uchodzi wiele płazem.

1 polubienie