chłopaki nie płaczą

  • prawda
  • cała prawda
  • goowno prawda

0 głosujących

Gówno prawda.

5 polubień

Nieprawda. Ale gdy zobaczy się mężczyznę ze łzami (z którymi próbuje walczyć) to zrobi się wszystko, dosłownie wszystko, by te łzy osuszyć.

3 polubienia

Tylko feministki nie płaczą! Xd

2 polubienia

No patrz,to samo zaznaczylem))

2 polubienia

Nie płaczą ci młodzi… bo tusz im się rozmarze.

5 polubień

No i jak mam zobaczyć wyniki sondy, @ZiraaeL?

Zagłosować po prostu. Tu autor sobie życzy by tylko głosujący mogli widzieć wyniki. Jak na starym pytamy.

Na starym pytamy nie trzeba było głosować, aby zobaczyć wyniki.

Ale tu życzeniem autora jest by było widać wyniki po zagłosowaniu. Temat dlaczego nie widze wyników uważam za zamknięty.

Nie pytałbym się, gdyby to życzenie było po polsku. Mogę sobie wszystko przetłumaczyć, ale zajmuje mi to niepotrzebnie więcej czasu.

Taki mamy klimat. Nie poradzisz.

1 polubienie

Bez wątpienia,goowno prawda.

2 polubienia

@harmonik
Wyniki sondy będą widoczne dopiero jak oddasz swój głos.
Chodzi o to, aby dotychczas oddane głosy nie miały wpływu na Twój głos.
On ma być Twój i tylko Twój. Obiektywny.
Jest to coś, czego nie rozumieją wyborcy, ktorzy pod wpływem prognoz przedwyborczych, głosują na tych, którzy według tych prognoz mają najwięcej głosów.

‘a, bo ludzie tak glosowali’ - tłumaczą

Swoją drogą dziwię się trochę, dlaczego tak często wymagasz od czegoś, co jest nowe i inne, by było jak stare. A, bo na starym pytamy była tak i tak.

Jak Ty chłopie chcesz zmieniać świat, skoro sam nie potrafisz przystosować się do najmniejszych nawet zmian?

5 polubień

Chodzi o to, że ja wcale nie chciałem głosować w tym sondażu, ale luźno mogłem chcieć zobaczyć głosy innych, @ZiraaeL

Po drugie, nie chodzi o to, że stare czy dotychczasowe musi być lepsze czy gorsze, a o to, by tego, co nieźle funkcjonowało, nie porzucać, jeśli jest taka możliwość… Stare pytamy też dostosowywaliśmy przez całe lata.

Proszę nie mieszaj

Temu, aby luźno zerknąć na wyniki, metoda głosowania ‘on vote’ też zapobiega.

Nie chodzi o to, by podglądactwo uciemiężyć. To dla dobra podglądacza, by świat mu się na widok wyników głosowania nie posypał i jego światopogląd nie zmienił. A tak, podglądacz dopiero po oddaniu swojego głosu może przypatrzyc sie, co takiego najlepszego zrobił i jak to się ma do opinii innych.

2 polubienia

W nie każdym sondażu możemy chcieć wziąć udział, ale możemy luźno chcieć się zorientować, co o takim sondażu sądzą poprzez głosowanie inni. Możesz to zrozumieć, @ZiraaeL?

@ZiraaeL, Mnie nie jest tak łatwo zasugerować, jak powinienem głosować, ale prawo do znania opinii innych, zaliczam do podstawowych praw obywatelskich. Nie chcę być pozbawiany tego prawa.

Może najbardziej mi nie pasowała w tym sondażu uwaga po angielsku, @ZiraaeL. Zaraz po moim zastrzeżeniu ukazała się po polsku. Czyli można było