Choć raczej większość wolałaby mieszkać w takich willach, to jednak ludzi tak się

namnożyło, iż powinni pogodzić się z budownictwem wielorodzinnym, jak w Chinach czy Korei Południowej.

Projekty domów z reklamy

Zgodzicie się ze mną?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Rozszerzyłeś stronę tym linkiem, skup go.

Dziękuję.

1 polubienie

Bardzo ciekawy film
Dziekuje za ten link
Caly film zobacze wieczorem

1 polubienie

Film jest rzeczywiście bardzo ciekawy i pouczający, w tym o ludzkiej nieharmonijności i barbarzyństwie.

1 polubienie

Kto chce,niech mieszka w bloku,wielu ludziom,to odpowiada.
Mnie nie,wiem,bo mieszkalem w bloku
Miasto mnie meczy,wole moj dom,na mojej ziemi.

2 polubienia

Dla Planety Ziemi i jej milionów harmonijnych gatunków, jesteś nieharmonijnym, patologicznym szkodnikiem, z którymi ona zrobi porządek szybciej, niż myślisz.

Myslisz,ze bedziesz zyl wiecznie?
Tak samo zrobi porzadek ze mna los,jak i tymi mieszkajacymi w blokach.
A patologii,szukaj u siebie.
A najlepiej zacznij od siebie.
Niczym nie roznisz sie od miliardow ludzi,a chcesz narzucac swoje chore pomysly innym,sam do nich sie nie stosujac.
To jest dopiero patologia.

2 polubienia

Na szczęście wiadomo, że takie chore pomysły jak twoje nie przyniosą nic dobrego.
Na świecie byli już tacy, którzy wprowadzali takie bzdury w życie. Jak się to skończyło? Kompletna porażka. Jedni są zdolni by ich historia czegoś nauczyła, inni zatrzymali się na poziomie średnio kumatego przedszkolaka …
Wystarczy przeczytać ten artykuł.

2 polubienia

@Leone_Marco prosze bez wycieczek osobistych. Rodzina nie zawsze ma jakikolwiek wplyw na to kto do niej nalezy, chcesz sie klocic to sie kloc, ale osob postronnych, ktorych nie znasz w to nie mieszaj.

A to nie wiedzialem,ze tylko on ma prawo nazywac mnie patologia.
Przperaszam bardzo jasnie hrabiego.

Toż, to harmonikowe HMP!
Pacz, Zbig co nam proponujesz!

2 polubienia

Co do wzajemnego obrzucania sie blotem to prosze bardzo - jest w razie czego ring. Ale rodzin w to nie mieszajcie.

Niech przestanie wyzywac innych,napewno wtedy nie powiem mu marnego slowa.

1 polubienie

Za ruszenie rodziny przepraszam,troche mnie ponioslo.
Poprawilem.

2 polubienia

Jak bym to juz gdzies slyszal/czytal.
Nawet byl regulamin,kiedy jesc,kiedy spac,kiedy sie bzykac
Tez nie wyszlo)))
Moze przez to,ze Josif Wisorionowicz Dzugaszwili,sie przekrecil))

2 polubienia

Ja wiem jedno - rodzice i dorosłe dzieci powinni mieszkać osobno.

3 polubienia

Stoja bo za drogie?
W utopii naszego kolegi zysk nie istnieje, wiec oddane za darmo szybko zamienilyby sie w slumsy.

1 polubienie

To, że Chińczycy takie miasta budują kompleksowo, nie świadczy o ich bezmyślności czy nieodpowiedzialności, choć w kapitalizmie o patologie ekonomiczne nie jest trudno. Nie wiem czy Chińczycy wiedzą, że nie istnieje zysk w ekonomii. Na razie przyspieszyli swoją gospodarkę. A gdyby musieli zaprowadzić porządek z takimi miastami, to zawsze mogą pogonić spekulantów, i przydzielić mieszkania pracującej ludności.

A różnica między ironią artykułu, a moją gospodarką jest taka, że pod moim kierownictwem wszyscy otrzymają mieszkania na nieoprocentowany kredyt., spłacany w niskich ratach nawet przez 200 lat.

Malo znasz Chinczykow.
Jesli oni nie znaja pojecia zysk to ja sie tam nadaje na cesarzowa.

2 polubienia