Chociaż jeden dzień być jak?

W kogo chcesz się wcielić na “jeden dzień z życia” ?

4 polubienia

Byl 20 lat temu,taki serial w ktorym facet sie budzil i nigdy nie wiedzial kim tym razem bedzie :slightly_smiling_face:
Nie wiem…Dzisiaj to Clint Eastwood,wczoraj Steve Mc Queen a jutro,byc moze,John Lennon…Klopot w tym ze wiekszosc moich idoli od dawna nie zyje.

1 polubienie

W boga. Oj co ja bym wtedy namieszał na tej ziemi.

3 polubienia

Jak jak. Hasać sobie po śniegach tundry… :slight_smile:

3 polubienia

Chciałbym być przez jeden dzień piękną kobietą. Tylko, żeby kurna, akurat w ten dzień nie wypadł jej okres :slight_smile:

3 polubienia

Chociaz jeden dzien byc jak ja w czasach swojej “swietnosci”!!!
image
Alternatywnie: jeden dzien byc Ania z Zielonego wzgorza

3 polubienia

A Ty? W kogo?

1 polubienie
1 polubienie

Chciałbym być przez jeden dzień… kosmitą na innej planecie. Zobaczyć inne słońca i księżyce… inne światy poznać.

4 polubienia

Ale taki dzien jak na Merkurym, jakies 176 ziemskich :smiley:

2 polubienia

Tam, to akurat bym nie chciał

1 polubienie

Tam pewnie zycia nie ma, więc nie byloby sie w co/kogo wcielać

2 polubienia

Ja tęsknię do gwiazd.
Nam chyba przydałby się taki kontakt z inną cywilizacją. Nawet jeśliby lata płynął każdy sygnał. Takie poczucie, że nie jesteśmy pępkiem wszechświata, że gdzieś tam istoty tęsknią do tego jak my.
Myślę że wiele rzeczy nabrałoby sensu. Może tak jak sprzątamy mieszkania na pokaz, to i Ziemię byśmy zaczęli?

1 polubienie

Kuźwa… może teleskop sobie kupić?

1 polubienie

Zycie niekoniecznie musi byc oparte na bialku weglowym. A planet juz naliczyli tysiace. Tam gdzie sa duze, widoczne mozna domniemywac, ze i mniejsze beda. I asteroidy

2 polubienia

Domyślać się… a odebrać… dwie różne rzeczy

1 polubienie

Ludzie maja czesto problem swojego kota czy psa zrozumiec, a co dopiero sygnaly innej cywilizacji?

1 polubienie

no tak, lewacki trans. :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Nie wiem…
Może jakimś tybetańskim mnichem :thinking::wink:

1 polubienie

Ja to chcialabym w siebie, jakie 60 lat temu…

3 polubienia