Chodzi za mną ta reklama, i kurcze! Cholernie mi się podoba!

Genialnie dobrana muzyka (Queen!), fajna fabuła, aktorka na której można zawiesić oko. I ten montaż, dynamika, zdjęcia, a na koniec świetny tekst do dzieci “Cześć Skarby”!
Zajmuję się w firmie przetargami na reklamy ale taką wziąłbym w ciemno! Majstersztyk!

1 polubienie

Muza świetna. I kobitka też :stuck_out_tongue:
Jedyna reklama której nie przełączam.

1 polubienie

Muzyka wiadomo. Co do reszty, nie podzielam gustu Bingoli. Według mnie, kolejny nudny gniot.

1 polubienie

Tylko muzyka
Reszta standard.
Ale od czasu kiedy Sting spiewa w reklamie papieru toaletowego a Iggy Pop reklamowal jakas wersje supergorzkiego toniku powodujacego , ze po piewszym łyku wygladalo sie jak ten przystojniaczek to mozna powiedziec, ze muzyka robi sie mocna strona reklam.

1 polubienie

Kłamie jak zdecydowanie większość reklam. Gdzieś Ty tak pustą Wawę widział co? Dziecko jesteś, że wierzysz w takie … nie napiszę co … :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

Queen z albumu “Jazz”…Wtedy jeszcze nie wiedzialem ze to ostatnia ich plyta ktora potrafie wysluchac w calosci…Choc juz nie o kazdej porze dnia czy nocy… :neutral_face:
Reklama z gatunku tych ktorych w ogole nie zauwazam…
Zreszta jedyna ktora bylem zachwycony to reklama banku Halifax,z przed mniej wiecej,dwoch lat.Z udzialem Dorotki i calej ekipy z Czarnoksieznika z krainy Oz…

1 polubienie

@Benasek, pokaż mi reklamę samochodu, w której na drodze widać jakiekolwiek inne auta :slight_smile: Taka konwencja. Mi chodzi raczej o realizację filmu - ujęcia, montaż, dynamikę, zgrabną historyjkę, możesz nie lubić reklam, lae dzięki temu wszystkiemu i idealnie dobranej muzyce po prostu zapada w pamięć.
PS. Porównaj z reklamami proszków do prania czy leków - to jest dopiero masakra. :frowning:

3 polubienia

Zaraz, zaraz, kolego. Dla mnie jedyną, podobającą się reklamą dowcipną i inteligentną, do “ojciec prać”. I dotyczyła proszku do prania. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Tak, to był wyjątek od schematu w stylu: dziecko brudzi się błotem, mama załamuje ręce, usłużny pan podsuwa jej “niezwykły” proszek, a na koniec mama pod światło pokazuje biel, która stał się jeszcze bielsza. I na dodatek genialne bo odwołanie do literatury.

2 polubienia

Ta reszta, to już mnie nie bawiła, ale samo nawiązanie, kapitalne.

1 polubienie

… i tyle Ci powiem. :wink:

2 polubienia

Wizualnie to chyba najciekawszs, choc z czasem wiekszosc sie znudzi sa reklamy perfum.

1 polubienie

Teraz mi sie przypomnial domestos,pozujacy na chandlerowskiego detektywa…Ale to wciaz wyjatki w zalewie szmiry…

2 polubienia

tiaa reklama dzwignia handlu?

1 polubienie

@Bingola Filmik mi się nie otwiera :neutral_face: Ostatnio spodobało mi się to : VERY ALTERNATIVE MEDICINE | Kolekcja Doroty Masłowskiej i Macieja Chorążego - YouTube

1 polubienie

Doś słaba reklama. Od 2-3 lat reklamy tańczone są jakby w 2 firmach reklamowych codzienne. I do tego robią je szablonowo.