Chodzicie na mecze, które odbywają się w waszych miejscowościach?

Interesujecie się tym małym, regionalnym sportem?
Ja nie. Nic mnie w tych tematach nie interesuje i gdy kiedyś tam na dawnym pytamy @colins zapytał mnie o Pelikana w Łowiczu to yyy… Ja nic o tym… tyle, wiem że istnieje.
No, ale byłam tydzień temu w Łowiczu i zrobiłam dla Colinsa fotki, więc pytanie z dedykacją dla niego. :grin:

3 polubienia


Tu jest siedziba i szatnia.
Nie wygląda zbyt dobrze, ale stadion zadbany.

1 polubienie

Piłką nie, żużel kilka razy u nas oglądałam, mam sporo zdjęć i filmów .

1 polubienie

Chodziłem… teraz przebudowa stadionu, to pewnie nie będę chodził.

1 polubienie


2 polubienia

Jak facet grał to chodziłam, potem zaczęliśmy chodzić na hokej bo to sport regionalny ale tam jest tak zajebiście zimno że mimo najszerszych chęci, nie daje rady przebrnąć meczu.

2 polubienia

Bardzo dziekuje za pamiec:))Jestem wrecz zaskoczony…
Niestety atmosfera wokolo pilki,za sprawa warszawskich wirtuozow,jest koszmarna…Ale ciesze sie ze mam okazje odpowiedziec na tak zadane pytanie.
Prawda bowiem jest taka ze chodze na mecze Warty Poznan,ile razy uda mi sie akurat byc w domu…A w ostatnich latach,sto razy bardziej interesuje mnie pilka na nizszych poziomach niz w ekstraklasie.
Tam graja bardzo czesto pilkarze zwiazani z regionem,nie rzadzi na kazdym kroku kasa,niektore kluby[w tym takze Warta] szkola mlodziez a entuzjazmu jest o wiele wiecej niz w naszych topowych meczac,dodatkowo zatrutych przez kibolstwo.
Widze ze macie w Lowiczu lepsza murawe niz niejeden stadion pierwszoligowy…Brawo!

1 polubienie

To tez Rybnik?stadion ROW-u,plus stadion lekkoatletyczny,po lewej.
Stadion wyglada na zuzlowy…Pilkarze tez tam graja?

1 polubienie

Tak, wiele imprez odbywa się na tym stadionie, lekkoatletyczny dobudowano stosunkowo niedawno, ale jest. Rybnicki stadion najbardziej słynie z żużlu, mam super filmy i zdjęcia, ostatni raz oglądałam Polska Reszta Świata , jeszcze T.Gollob startował, kilka miesięcy później miał wypadek ( o czym słyszeliśmy wszyscy).
Pobawiłam się też na ich koncercie

I jego

1 polubienie

Oczywiście odbywają się u nas Kabaryjtony na stadionie, też bywam :slight_smile:

Plus za Stewarta!

1 polubienie

Hmmm, to był prezent urodzinowy ( nie moje) , tylko dwa utwory mnie “rozruszały”, na koniec zaśpiewał z córką

1 polubienie

Mamy więcej stadionów , gdzie tylko w piłkę kopią, mnie to jakoś średnio kreci, wolę koncerty, zaczekam jeszcze na nich . Dobranoc :)))

1 polubienie

I Don’t Wanna…to z plyty,“Atlantic Crossing”,z 1976 roku.Dla mnie,zdecydowanie i to do dzisiaj,najlepsza jego plyta.
Rod Flirtowal wowczas z Britt Ekland,szwedzka aktorka [min.dziewczyna Bonda] i modelka.Bylo nawet ich zdjecie na okladce pozniejszej plyty Roda,“Blondes Have More Fun”…
Ale jesli to jego corka to raczej niemozliwe by z tamtego ukladu…

te mecze są dla rodziców i znajomych graczy. :wink:

U mnie na odwrót.Koncerty na stadionach to cos co mozna ewentualnie zaakceptowac w okreslonych,muzycznych stylach.Poszedlbym na Stonesow ale na Steely Dan czy King Crimson wszedzie, tylko nie na stadion.

Patrząc dzisiaj okiem bardziej wypoczętym,przypominam sobie swoich kilka treningów w Poznanskiej Admirze Teletrze.Pierwsza druzyna grala wówczas w 3 lidze…
W ktorejś tam,edycji Pucharu Polski,doszli do cwiercfinału kiedy to odpadli po meczu z Odrą Opole [1:3].W Odrze wtedy grali na stoperze,Adamiec i Wójcicki…
Na zabytkowym stadionie Energetyka,bylo chyba ze 2 tysiace ludzi.Widok stadioniku jednak inny…

1 polubienie

Twoje pytanie wtedy utkwiło w głowie :slightly_smiling_face:, a że akurat, tam byłam i przechodziłam obok stadinu to cyknęłam fotki. Z tego co ciebie czytam wiem, że bardzo sportem się interesujesz.
Stadion zadbany, słyszałam od ludzi, że trybuny pełne są, więc kibiców nie brakuje.
Bywam też czasem w Kutnie i tam z kolei co może dziwić mają drużynę oraz stadion do bejsbola, odbywają się turnieje na których są tłumy ludzi.
Z tego co widzę to sport regionalny ma się dobrze.

Dużo jest też Orlików (choć i tak mogłoby być więcej) każdy ma do nich dostęp. Bywa, że do późnej nocy ludzie z nich korzystają i towarzyskie mecze się odbywają po prostu grupy znajomych się umawiają.
:slight_smile:

1 polubienie

Ale tam najwięcej jest meczy drużyn z dorosłymi, drużyny z regionu grają.

Slyszalem tylko o KS Kutno.Oni sa chyba w 4 lidze czyli na szczeblu lokalnym [zliczajac wszystko bylaby to chyba dawna klasa okregowa].
W kazdym razie druzyna ktora awansuje do klasy wyzszej,awansuje do dzisiejszej,3 ligi.

1 polubienie