Chodził ktoś do II LO w Poznaniu?

Mamy tam wspaniałą młodzież. Zrobili w szkole prawybory i oto wyniki:
KLIK!
Czy mi sie wydaję że @collins02 był tam uczniem?

3 polubienia

Nie rozumiem tej ekscytacji w artykule… Przecież to zwykła dzieciarnia z jakiegoś tam liceum :rofl: taki szok że PO ma gdzieś 50 procent?
Jak młodzież głosuje na PO lewicę to jest wspaniała a jak na prawicę czy PIS to jeszcze im przejdzie albo nic z nich nie wyrośnie :rofl:

1 polubienie

Chłopie, Wielkopolska nigdy nie była propisowska!
Czemu ja kocham Wielkopolskę i tu mam dom? Teraz już chyba wiesz.

2 polubienia

Zeby to TAKA mlodziez decydowala…!

1 polubienie

Ta zwykła dzieciarnia z jakiegoś tam liceum, przebija cię wiedzą, poziomem intelektualnym i oceną rzeczywistości. A ty nie jesteś jakiś tam user z jakiegoś Pytamy?
Tak, jak i ja.

5 polubień

Niczym mnie nie przebija…znowu to samo…Jak zwykle musiał sobie ulżyć… Znowu zła ocena… Patrz na siebie. A to jest zwykła dzieciarnia taka jak ja… A ty nie dodawaj of siebie czegoś na mój temat o czym nie masz pojęcia…

I jak zwykle nie zrozumiałeś o co mi chodzi… Bo wychodzi na to ze jak głosuje na właściwe osoby to jest wspaniała a jak nie to nic z niej nie będzie albo im przejdzie…dla tego wielka ekscytacja zwykła dzieciarnia bo akurat w tej grupie połowa jest za PO… Tak jak tutaj, na jakimś pytamy wynik byłby podobny… Poza tym głosowanie na PO nie świadczy akurat w ogóle dobrze o dobrej ocenie rzeczywistości. Po prostu są z Poznania. Gdyby taki wynik miało gdzieś w liceum pis to bylo by myślenie co to za ciemnogrod? No właśnie… To wy macie problem.

1 polubienie

Co ty bredzisz?
To była pewnie podstawiona młodzieżówka PO. Opłacona. Obiecano im za taki sondaż iPhony.

2 polubienia

Widzę, że uważasz, że jak ty się o kimś lekceważąco wyrażasz, to jest dobrze, ale, jak ktoś prawdę o tobie napisze, to się burzysz. Tak, ta dzieciarnia z tego liceum jest mądrzejsza od ciebie i jestem tego pewien. @GumowyKrokodyl
Pisząc to nie miałem na myśli tego jak głosowali, tylko to, jaki jest poziom tej szkoły. Jest bardzo wysoki.

2 polubienia

Po pierwsze to nie wypowiadam się o nikim lekcewazaco. Napisałem to właśnie tak jakby za Was… Nie wiem jak to napisać. Oczami 50cio latków przecież to jakaś głupia dzieciarnia głosowała która i tak zmieni zdania za 5 lat… Też na podstawie komentarzy tutaj to piszę. Więc napisałem to lekcewazaco za osoby które mają 2 razy więcejat i wszystkie rozumny zjadlyXD
To napisz ze jest mądrzejsza jeszcze od tego użytkownika i tego i tego… Nie napiszesz… Szkoda xd przyjmuje do wiadomosci ze są jakieś osoby w moim wieku madrzzejsze odemnie a w twoim lub młodsze madrzzejsze od ciebie… ale takie atakowanie kogoś w ten sposób jest zalosne. I właśnie dlatego nie napisał byś o inny użytkownikach bo wiesz ze to coś normalnego(sprawa mądrości) ale uzyles tego jako ataku więc nie będziesz atakował innych użytkowników… I jeszcze raz mylisz albo celowo… Prawda chamstwo. Fajnie pisać o kimś “prawdę” (masz taką prawdę jak ja według ciebie o Smoleńsku) wiedząc ze się obraża i jest się chamskim… Proponuję Ci pisać taka szczera prawde o każdym użytkowniku co rano :rofl: ciekawe jakie będą reakcje…

Nie nazwałbym młodzieży z takich liceów “wspaniałą”. Ja bym ją nazwał najbardziej podatną na ogłupianie.

Dokładnie. :rofl:

1 polubienie

Taka młodzież od dziecka jest przeciążana nauką o nieharmonijnej cywilizacji, że nie ma czasu na myślenie.

Wyemigrowałbym z takiej Polski, albo zrobił w niej porządek, jak z marksistami.

No to zrob cos!

1 polubienie

Najpierw muszę zrobić porządek z moimi diabłami…

2 polubienia

Rozumiem…

1 polubienie

No to masz zajecie do konca zycia.

3 polubienia

Tak.Chodzilem do tego liceum i to o rok dluzej niz przewidywano :smiley:
Szkola byla genialna i wraz z 1 LO oraz 8 LO,tworzyly “premier division” w Poznaniu.
Za tydzien 100 lecie szkoly!
Czekaja mnie az 3 imprezy.Bedzie to chyba najbardziej szalony weekend od czasu…Eee…Nie pamietam :rofl:

2 polubienia

I znowu PO wygrywa wszystkie rozgrywki z wyjątkiem jedynej, która się liczy. Coś jak polska reprezentacja w piłce nożnej na mistrzostwach świata… :wink:

2 polubienia